Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Sosyal çevrenizde adeta ışıldayacağınız ve size değer kazandırabilecek bir zaman dilimi. Hem sözleriniz hem de davranışlarınız karşısında birçok kişinin gözleri üzerinizde olabilir. Hatta bekâr olan yengeçler bir dost vesilesi ile güzel bir tanışma içinde olabilirler. Bu kişi onlara gelecekle ilgili hiç ummadığı bir konu ile ilgili yaratıcı fikirler sunabilirler. Bu günün sonunda yorgun düşebilirsiniz ancak içinizdeki mutluluk her şeye değerdir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Mart 2018)
Önceki günün yorgunluğunu ve sıkıntısını üzerinizde taşıyacağınız bugün genel olarak huzursuz olacaksınız. Gün içinde bazı konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler karşısında soğuk kanlılığınızı yitirmemeli ve kararlı olmalısınız. Akşam saatlerinde uzaktaki akrabalarınızda haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
AŞK: Her sahada başarılı oldumama aşk konusunda nedenaradığımı bulamadım diyehayıflanıp duruyorsunuz. Oysakendinizdeki suçugöremiyorsunuz. Partnerinizisürekli üzüyor ve kırıyorsunuz.PARA: İş yerinizde sıkıntılı günlere adımatabilirsiniz. Bugün sessiz ve sakin kalmalısınız.SAĞLIK: Dertli, dalgın ve düşüncelisiniz. Buhalinizle çok fazla trafiğe girmemelisiniz. Allahkorusun ani bir kaza yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Eşinizle yapmayı planladığınız gezi size iyi gelecek. Sorumluluklarınızı hiç düşünmeyin. Çünkü aile büyükleri, hiçbir şey aksamayacak şekilde size destek verecek. Eğer işle ilgili düşünceleri geride bırakabilirseniz, ilişkinizde yolunda gitmeyen şeyleri onarma fırsatı yakalayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Mart 2018)
Bazı iş ilişkilerinizde kötü niyetler seziyorsunuz. Bugünlerde iş ilişkilerinizde bazı operasyonlar yapabilirsiniz. Sırtınızı güvende hissetmek, sizin için iş yaşamının bir önkoşulu sayılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Aşk hayatınızda ilk defa karşılaştığınız bazı zorluklar sizi pasif hale getirebilir. Hatta bu günlerde kendinizi toplumdan ve işlerinizden geri çekme arzusunda da olabilirsiniz. Bu zor günleri, sevdiğiniz kimseyle birlikte olarak atlatmaya çalışın. İş ilişkilerinizde hırslı girişimciliğiniz başarılara açık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Mart 2018)
Maddi konularda kendinizi oldukça rahat hissedeceğiniz ve rahatlıkla para harcayabileceğiniz bir gündesiniz. Maddi bir sorununuzdan bugün kurtulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Mart 2018)
Bugünlerde biraz kuşkuculuk size iyi gelebilir. İyi niyetli biri oluşunuz, size yönelik bazı planlı davranışları görmenizi engelleyebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed