Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Duygusal beklentilerinizin karşılanacağı gayet güzel bir gün. Yakın çevrenizle özel paylaşımlar içerisinde bulunmak sizlere her zamankinden daha iyi gelecek. Bugün göreceğiniz rüyalar geleceğe umutla bakmanızı sağlayabilir. Bu anlamda rüyalarınıza ayrıca dikkat etmenizde fayda var. Geleceğinizi şekillendirmek açısından gönderilen mesajları almaya bakın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Bilinçaltı dinamiklerinizin güçlü olabileceği bugün, içgüdülerinize güvenmek isteyebilirsiniz. Kendinizi toplum önünde rahat hissedeceğiniz bugün, fikirlerinizi paylaşmaktan zevk duyabilirsiniz. Çevrenizi etkilemekte başarılı olacağınız bugün, arkadaşlarınızla ilişkilerinizde rahat olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Kendinizi yorucu işlerin pençesindebulabilirsiniz. Bugün sizin için oldukçakoşuşturmalı bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Deniz aşırı ya da yabancılarla olan bir meseleniz can sıkıcı gelişmelere gebe. Olaya “kaybettim” ya da “hata yaptım” gözüyle bakarsanız düzeltme şansını da kaybedersiniz. Eğer “artık önümüzdeki maçlara bakalım” diyebilirseniz olay bambaşka fırstalara açık boyuta gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Huzurlu ve sakin bir gün geçirme arzunuz var. Tüm dikkatinizi arkadaşlarla olan ilişkilere yöneltmişken, geçmişte yaşanan dostlukları gözden geçirmeniz yerinde olacak. İşle ilgili ortak çalışmalar, devam etmesini istediğiniz parasal akış için mücadele gerekebilir. Topluma keyif veren ürünlerin ortaya çıkabileceği grup çalışmaları faydalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ocak 2018)
İş ortamınızın şartları muhtemel kazançlı görebilmenize elverişli değil. Yerinden oynayan dengeleri yerine oturtmanın ötesinde, yeni kazançlara açık fırsatlar söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Aşk hayatınızla ilgili barındırdığınız korkular ve endişeler çok gerçekçi görünmüyor. Sevgilinizin sizinle paylaşmak istediği önemli konular var. Bu önemli konuları duymaya yanaşmıyor gibisiniz. İş değiştirip değiştirmemekle ilgili tereddütleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Para konusunda fevri davranmayın. Gereken kaynaklar elinize geçecek. Sadece tasarruflu olmanız gerekiyor. Mali düzeninizi korumanız şart oldu. Bunun için ayın ilk haftası sıkı bir plan yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Sizden gizli tutulmaya çalışılan bir sevinciniz var. Yakında bir şeyler döndüğünü hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed