Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Kendinize yeni hedefler koymanız ve bu hedefler için hareket etmeniz gereken bir gün geneli olabilir. Eğer yeni bir girişimde bulunmak istiyorsan çabucak ayağa kalk. Ne yapmak istediğini belirle. Bütün planlamanı yaptıktan sonra harekete geç. Bu noktada bazı sıkıntılar elbette yaşayabilirsin. En ufak bir rüzgârda devrilirsen hiçbir zaman fırtınada güçlü olmayı öğrenemeyeceksin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Sizi çok önemsiyormuş gibi davranan kişilere karşı hemen sempati beslemeye başlıyorsunuz. Kendinizi bu anlamda düş kırıklıklarından kurtarmalısınız. Bir konuda geliştirdiğiniz ürkeklik, o konuya uzak durmanıza neden oluyor. Bu tavrınız, bu gelişmenin zamanla tamamen sizinle ilgili bir hale dönüşmesine yol açabilir. Bunu, yersiz kaygılarınızla şimdiden göremiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
İş arkadaşlarınızla uyum içinde hareket etmeniz, onların sevgisini kazanmanıza neden olacak. Akşam vakitlerinde dostlarınız sizden ayrılmak istemeyecekler. Onlara yaşattığınız hoş zaman, sizin de mutlu olmanızı sağlayacak. Neşeli günleriniz devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Tutkulu bir aşk için her şey uygun bugün. Bunu hissetmek çok cazip ama bazen ne yazık ki gerçekleri görmeye engel olup mantığı da perdeliyor. Tutkunuzu ortaklaşa yapılan iş ya da özel tüm konulara yansıtabilirsiniz. Yeter ki bu hissin size zarar verici boyutta olmasına izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Artık derlenip toparlanmak üzere harekete geçiyorsunuz. İş hayatınızda başlayan yenilenmeler sayesinde güven veren adımlar atabilirsiniz. Daha kararlı olmanız halinde beklentilerinize cevap bulabilirsiniz. Görev değişikliklerinin size yansımaları olumlu yönde gelişebilir. Ancak üstlerle ilişkilerin gerginleşeceği şartlar dikkate alınmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Nisan 2018)
İşinizde ilerlemek için elinizden geleni yapıyor, çok disiplinli bir şekilde çalışmalarınızı yürütüyorsunuz. Bu aralar zam ya da terfi beklentisi içerisindesiniz. Bugün bu konuda amiriniz ile kısa bir konuşma yapacak ve ondan umut verici sözler duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Nisan 2018)
İhtiyaçlarınızı asgari ölçülerde sınırlamanın getirdiği rahatlık azımsanacak gibi değil, doğru yoldasınız. Alacağınız maddi değeri yüksek bir hediye sizi sevindirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Aile büyüklerinizi son zamanlarda çok ihmal ettiniz. Onları ziyaret etmelisiniz çünkü size çok kırgın olabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed