Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Süregelen beraberliğinizde mutlu bir dönem başlayabilir. Ne varki, tüm bunlara rağmen aşırı iyimserlikten kaçının. Karşınızdaki kişi tarafından yanlış anlaşılabilir hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sizin için önemli sayılabilecek ve tavsiyelerine değer verdiğiniz kişilerin sözlerini muhakkak dinlemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Ağır, ağır hedefinize doğru yaklaşıyorsunuz. Önünüze koyduğunuz hedef, siz yaklaştıkça o uzaklaşacak bir nitelik taşıyor. Bu konuda ikna etmek zorunda olduğunuz birileri var. Bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Bugün yaşayacağınız bir olay bu konuda size itici güç olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
DUYGUSAL yoğunluğunuzu karşı cinse ifade etmekte başarılısınız. Duygusal hassasiyetiniz karşı cinsle aranıza girebilir. Zihinsel karmaşa yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Yakın çevrenizle ilişkileriniz yönünden oldukça olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Geçmişte önemsiz kırgınlıklar yaşandığınız bir arkadaşınızla karşılaşıp hiçbir şey olmamış gibi davranmanız mümkün. O da sizin bu davranışa karşı ılımlı olacak. Romantızm rüzgarları sizden yana esiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Kısa yolculukların getirdiği sorumluluklar artmakta. Gün ortasına kadar iletişim konularının getirdiği kafa karışıklığını aşmanız gerekecek. Vereceğiniz kararları yeniden gözden geçirmenizde yarar var. Sonra ailevi konularda sizi kısıtlayan, elinizi kolunuzu bağlayan konular olabilir. Daha dikkatli ve yapıcı olabilirsiniz. Özel hayatınızı ilgilendiren çatışmalar kontrol dışı gelişecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Kendinizi güzel eleştiriyorsunuz. objektifliğiniz sizi geliştiriyor. Bugün alacağınız övgüler motivasyonunuzu arttıracak. Mesleki yetersizlikleriniz, biraz da dış destek istiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
İlişkilerinizi dengelemek için biraz anlayışlı olun. Çok farklı beklentiler içinde olan birisiniz ama bu beklentiler hiç ummadık sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle beklentilerinizi biraz aşağı çekmeye çalışın. Sevgilinizin sizi yanlış anladığını düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Bugün parasal konularda çevrenizdekilerin fikirlerinden etkilenebilirsiniz ve bu sizin için son derece tehlikeli bir durum yaratabilir. Parasal konularda kararlarınızı kendi başınıza vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Bazı konuklarınız olacak. Onlara sıcak olmayan davranışlarla bu ağırlamadan pek hoşlanmadığınızı hissettirmemeli, onların size bir zamanlar gösterdiği konukseverliği unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed