Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
İlişkilerinizle ilgili ciddi görüşmeler yapacağınız, geleceğe dair bir yol haritası tasarlayacağınız, hedeflerinizi ve tam olarak ne istediğinizi karşı tarafa aktaracağınız hareketli bir gün. Karşı taraftan da bu anlamda olumlu sözler duymak isteyecek ve artık sabrınızın kalmadığını hissedebileceksiniz. Fakat yine de beklemekte fayda vardır. Sosyal çevrenizle neşeli bir gün geçirebilir, üzerinizdeki karamsar bulutları dağıtabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Hareketli bir geceye hazırlanın. Basit görüp üzerinde gereğince durmadığınız bir konu, bugünden başlayarak birkaç gün beyninizi meşgul edecek. Bazı davranışlarınız içinizin aynası oluyor. Kendinizi boşuna gizlemeye çalışıyorsunuz. Bu gece, içinde tanımadığınız insanların da olduğu bir arkadaş gurubunuzun davetlisi olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
AŞK: Her an çok iyianlaşabileceğiniz biri ilekarşılaşabilirsiniz. Geçmişinizdeki kötü anılarınızı onaanlatmamaya bakın. Bugün ikiliilişkilerde şansınız açık sayılmaz.PARA: Parasal konulardadurumunuz iyiye gidiyor. Müsriflik yapılacak gündeğil. Bu durumunuz uzun sürmeyebilir. Birileriile anlaşıp doğru yatırımlar yapmalısınız.SAĞLIK: Göz ve baş ağrılarından şikayetçiolabilirsiniz. Göz numaranız ilerlemiş olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Bugün size karşı bilgisini sunan veya bir şeyin tanıtımını yapan kişiler isteklerini oldu bittiye getirip kabul ettirmeye çalışabilirler. Yanlış yönlendirmelere açık bir gündesiniz. Karar verme aşamasını ertelemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Arkadaşlıkların getirdiği pek çok yenilik var. Değişik planlar ve paylaşımlar sizi yeni kişilerle bir araya getirebilir. Olanakların genişlediği bu dönem maddi açıdan da destek görebilirsiniz. Zira para konularında daha uzun vadeli planlar peşindesiniz. İkili ilişkilerde sizi zorlayan temalar ve karşıtlıklar karşısında sabırlı olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Daha önceden planladığınız şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. Bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceksiniz ve sistemli olarak isteklerinizin üzerine gidebileceksiniz. İş ortamınızda kendinizi rahat hissedeceksiniz ve beklediğiniz desteği bugün alabilirsiniz. İletişimlerinizde önemli ölçüde bir hareketlenme olacaktır ve beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz. Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanabileceğiniz ve olumlu girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Aşk hayatınızda oldukça hırçın ve tartışmacı bir haliniz var. Bu da pek çok konuda bilir kişi ya da ukala pozisyonuna düşmenize neden oluyor. Önceliği işinize vermeniz daha iyi olacak. İş arkadaşlarınızla paylaşımlarda, grup çalışmalarında dikkatli ve uyanık davranın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Para durumunuz açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Beklediğiniz bir yerden para ulaşabilir bugün. Bu parayı yatırım amaçlı kullanmak isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Şanslı bir dönemdesiniz. Şansınızı iyi kullanıp kullanamamak sadece size bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed