Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Ortaklıklar ve denge içeren konuların konuşulup değerlendirilmesi için oldukça uygun bir gün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Çok fazla sorguladığınız bir dostluk ilişkisi içindesiniz. Bu sorgulama için yeterince kanıt toplamış görünüyorsunuz. Yine de arkadaşınızı gözden çıkartamadığınız bazı duygusal engelleriniz var. Birkaç gün içinde sizi heyecanlandırıp harekete geçirecek bir haberiniz olacak. Aile ilişkilerine düşkünlüğünüz ileri boyutlarda görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2017)
AŞK: Aşk hayatınızdakimükemmellik sizeyetmese de en azındandaha huzurlu olmanızısağlıyor. Başarınızı aşkhayatınızda da sürdürmeyibaşarıyorsunuz.PARA: Eleştirileri kaldıramıyor, hemensinirleniyorsunuz. Kendinize bu kadarbaskı yapmayın. Mükemmel olamazsınız.SAĞLIK: Somut bir rahatsızlığınız yokancak kendinizi iyi hissetmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Katılacağınız bir davette yeni tanışacağınız kişiyle duygusal ilişkiye girebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız bazı haberler sizi huzursuz edebilir. Ancak düşüncelerinizin karışmasına izin vermeyip üzerinde çalıştığınız projeyi sonuçlandıracaksınız. Keyfinizi kaçıran maddi sıkıntınız çözümleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Fırsatların biri gidip biri geliyor. Ama siz önünüzdekileri göremiyorsunuz. Bunca deneyim ve mesleki bilgiyle sorunlu bir çalışma yaşamı içindesiniz. Önümüzdeki günlerde kötü bir sürpriziniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Bugünlerde aşırı duygusallıklar yanlış anlaşılmanıza neden oluyor. Kendinizi daha iyi anlatan davranışlar içine girmelisiniz. İşinizle ilgili önemli bir gelişme olabilir. Bir teklif alabilirsiniz. Uzun zamandan beri sahip olmak isteyip de şimdiye kadar alamadığınız bir şey varsa bugün ona kavuşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Hiç huyunuz olmadığı halde parayla ilgili gösterdiğiniz bir gizlilik, size gereksiz sıkıntılar yaşatabilir. Çevrenizdeki bazı para korkularının yapay olduğunu düşünürken, bu konuda aşırı iyimserlikten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Birtakım kuşkulara açık ilişkilerinizi fark edebilmeniz gerekiyor. Dostluk ilişkilerinde ne kadar sağlam biri olduğunuzu bazı arkadaşlarınıza yeterince anlatamamış olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed