Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Bugün aklınızı kemiren yersiz düşünceleriniz yüzünden duygularınızda dalgalanmalar yaşayabilir ve karşı taraf bu halinizden dolayı şüpheye düşebilir. Kendinizi anlamsız yere bu tuzak düşüncelere hapsetmeden gününüzü geçirmeli ve çok kıymetli olan zamanınızı bu şekilde harcayarak kendinizi tüketmemelisiniz. Hobiler ve sporsal aktiviteler bu anlamda size çok iyi gelecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mart 2018)
Kendinizi yeni konulara ve öğrenmeye açık hissedebileceğiz aktif bir gündesiniz. Yabancı kimselerle yapacağınız görüşmeler ve tanışmalar size yolculuk fırsatını beraberinde getirebilir. Güvendiğiniz kişilere danışmak yerinde olacaktır. Beraber de hareket etmeyi düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Kartınız Çöl...Sürdürmeyi düşündüğünüz hayatınızın size sıkıntı verdiğini biliyorsunuz. Arkadaş canlısı olan tarafınıza bazı kişiler hak ettiği için bir süre son verin. Başarı sizinle.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Atak ve hızlıca karar veren tavırlar sayesinde zamanla yarışan işlerinizi bir çırpıda halletme şansınız olacak bugün. İş arkadaşlarınızla, kişisel çıkarlar ve tolerans eksikliği nedenli pürüzler yaşanabilir. Bunları aşmak elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Evde yapılması gereken tadilat ve düzenlemeler artmış durumda. Yeni bir program dahilinde ilerlemek üzere harekete geçebilirsiniz. Ancak aşırı giderler kaynaklarınızı korumanız gereğine işaret ediyor. Günün ilerleyen saatlerinde üzerinizdeki baskılar biraz azalacak. Hayatın size keyif veren yanlarını yaşayabilir, kendinizi ifade edebileceğiniz konulara öncelik verebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mart 2018)
Yanlış kişilere yanlış tepkiler vermemeli, size bağlanan umutları boşa çıkarmamalısınız. Ãœstesinden kolayca gelebileceğiniz işleri bile, bu yüzden birer problem gibi görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Bugün duygusal hayatınızda bazı çılgınlıklar olabilir. Akla hayale gelmeyen işlere kalkışabilir, ani bir maceraya atılabilirsiniz. En kötüsü de size hiç de uygun olmayan kimselerle yakınlık kurmanız söz konusu. Aceleye getirilmiş yakınlıklardan uzak durun, zarar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mart 2018)
Henüz zamanı gelmeden borçlarınızın sıkıntısını yaşamayabaşlıyorsunuz. Bugünlerdeki sıkıntılarınız dönemsel görünüyor. Harcamaları en aza indirip sınırlamanız, az da olsa birikiminize katkı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mart 2018)
Bugünlerde beklemediğiniz bir harcama çıkabilir. Bu harcama maddi durumunuzu olumuz etkileyecektir. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed