Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Bazı şeyleri zorlamanız gerekebilir. Değişiklikten çok fazla hoşlanmasanız da, sonuçlar hoşunuza gidebilir. Yaratıcılığınızı kullanmanız çevrenizdeki kişileri etkilemenizi ve yaptıklarınızla kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Kolay kabullenen biri değilsiniz. Bu niteliğiniz bazı durumlarda ters tepkiler verebiliyor.Yakında özlem gidereceğiniz bir kavuşmanız var. Aile ilişkileriniz, bugünlerde biraz daha ilgi ve özen gerektirebilir. Bugüne kesmiş olduğunuz önemli randevunuzdan istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Ama sabrederseniz bu, uzun vadede sizin kazancınıza olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Havai olmamalısınız, bugünlerde oldukça sebahatsiz görünüyorsunuz. Mali durumunuzda düzelim bekliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Günün ilk yarısı tatlı tembellikler,ertelemeler sizi kendine doğruçekebilir. Yapmasan da olur diyekendinizi kandırmayın. Ya dakaçamak yapmaya teşvik eden işarkadaşlarınıza rağbet etmeyin.Nerede hareket orada bereket.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Güne tartışmalı olan ilişkilerinizle ilgili iyimser ve barışçıl duygularla başlayabilirsiniz. Zıtlaşmaların ve sert tartışmaların yıkıcı etkilerini düzeltmek isteyebilirsiniz. En önemlisi uyumlu ve huzurlu birlikteliklere ve çalışma ortamına olan ihtiyacınızı fark edebilirsiniz. Ancak günün diğer yarısında duygusal alanda yeni derslere açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
İş yaşamınızda sorunlarınızın üzerine eğileceğiniz ve enerjinizin önemli bir kısmını bu sorunların çözümüne harcayacağınız bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak yeni alternatifleri değerlendirmekte yanlışlar yapabilirsiniz. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsiniz. Kendinizi içinde bulunduğunuz ortama yabancı hissedeceğiniz bir gündesiniz. İşinizle ilgili konularda yeni bir girişimde bulunmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Aşk yaşamınızda bugünlerde seçeceğiniz yolda hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz. İş yaşamınızda her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Önünüzde büyük bir ödeme var. Bunun hazırlığını daha tamamlayamadığınız için, heyecanlısınız. Gelirinizden şikayetiniz yok. Akılcı tutumunuzla para durumunuzu dengeliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Amacını aşmaya başlayan bir müdahalenizle ilgili olarak tepkiler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed