Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Sosyal çevrenizdeki nüfuzlu ve saygın kişilerden destekler görme zamanı. Yapacağınız görüşmelerle hayatınızı şekillendireceğiniz şanslar artık kapınızda. Ayağınıza kadar gelen bu şansı iyi değerlendirmeli sonradan pişman olacağınız eylemler içinde bulunmamalısınız. Aşkta ise tutkularınıza cevap verecek adımlar gündemde olacak. Gördüğünüz gibi her alanda şans sizlerden yana. Yeter ki siz de kullanmasını bilin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Yakın zamanda alacağınız bir haber, sizi yapmak istediğiniz planlardan uzaklaştırabilir. Bu uzaklaşma planlarınızın iptali anlamına gelmeyecek.Çok içinizden gelmese de görev gibi gördüğünüz bir ziyareti gerçekleştirmeniz gerekecek. Bir yakınınızın küçük bir sağlık problemi nedeniyle geçici endişeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
AŞK: Yeni tanıştığınızpartnerinizle uyumlu olmak içinçok çaba harcamanız gerekecek.Ufak bir sorunda aranızdaki iplerkopabilir. Aşk uyumunuz içinbugün size göre bir gün değil.PARA: Yine zorlu günler geldidayandı kapınıza. Diğer günlerdekiharcamalarınızın sıkıntısını çekmeye başladınız.Ödemelerinizi aksatmanız olumsuz etki yaratacak.SAĞLIK: Beslenmenizle ilgili gereksiz yiyeceklertüketerek mide hazımsızlığı yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Bugün paraya ihtiyacınız olursa “mutlaka kendi başıma halledeceğim” diye ısrar etmeye kalk-mayın. Bir lafınızla elindekini sizinle seve seve paylaşacak kişileri görmezden gelmeyin. Maddi destek almak sizi zayıf düşürmez.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
İş hayatınıza hareket ve sorumluluk getiren gelişmeler var. Ãœzerinizdeki rehaveti atmalı, organizasyon gerektiren işlerinize önceli vermelisiniz. Yapılması gereken işlere dikkatle yaklaşmalı, beraber çalıştığınız kişilerle paylaşıma gitmelisiniz. Bu günlerde gösterdiğiniz çabalar iş hayatında sizi daha olumlu şartlara taşıyacaktır. Şimdilik daha fazla fedakarlık yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Ocak 2018)
İş yaşamınızda güne olumlu bir başlangıç yapacaksınız ve beklentilerinizi olumlu olarak değerlendirebileceksiniz. Enerjiniz olumlu ve sizde bunu iyi olarak kullanabileceksiniz. Planlarınız sizin istediğiniz şekilde yürüyecektir. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili olarak kendinizi isteksiz hissedebilirsiniz ve bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Gerektiğinden fazla detayla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve dikkatiniz dağılabilir. Sizin dışınızda gelişecek sorunlar keyfinizi kaçırabilecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Çivi çiviyi söker diye durmadan sevgilinizin üzerine gittiğinizin farkında değilsiniz. Huzursuzluk çıkartmayı bırakarak, daha yapıcı olmaya çalışın. Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın. Yoksa bugün hiç olmadık yere onun kalbini kırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Maddi konularda son derece şanslı olacağınız bir gündesiniz ve elinizdeki imkanları olumlu olarak kullanmayı başaracaksınız. Bu anlamda yeni girişimlerde bulunma şansınız olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Ocak 2018)
İş yerinizde çok huzursuzsunuz ve bunu belli ediyorsunuz. Biraz daha sabretmeli ve kendinize hakim olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed