Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
İlişkilerde bugün kendinizi duygusal, hassas, kırılgan hissedebilir bu noktada söylenen her şeyi kendi üzerinize alınabilirsiniz. Aynı zamanda karşı taraftan beklentilerinizi fazla tutmamalı, olmadığı zaman da gereksiz alınganlık gösterme eğilimine girmemelisiniz. Bununla birlikte iletişimsel ve çevresel desteklerle gününüz güzelleşecek ve dostlarınızın fedakârlıklarını yakından hissedeceksiniz. Sizler kendinizi sosyal ortamlarda daha neşeli hisseden insanlarsınız. Bu nedenle sık sık dost toplantıları düzenlemek sizlere iyi gelecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Bugün duygularınızdaki süregelen karmaşıklık devam edecek. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı nasıl bir davranış sergilemeniz konusunda bocalayabilirsiniz. Kendinizi çoğu zaman karamsar ve yalnız hissedebilirsiniz. Arkadaş ve dostlarınıza gösterdiğiniz aşırı yakınlığı akraba konumundaki insanlara göstermekten kaçınıyor, mesafeli davranışlarınızla yakınlarınızı şaşırtıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
AŞK: Karşınızdaki kimsenin fazlaüzerine düşmeniz sorunyaratıyor. Birlikte olduğunuzkişiye karşı haksız davranışlariçinde olabilirsiniz.PARA: İşinizde oldukça tatminedici başarılar kazanıyorsunuz.İşverenlerinizle ilişkileriniz şaşırtıcı derecede iyiancak partnerinizle aranızdaki iletişimkopukluğuna çözüm bulamıyorsunuz.SAĞLIK: Bugün, güçlü duygular içinde olmanızarağmen, mantıksal sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Yengeç (22 Haziran - 22 Temmuz)Yeni istekler içine girmenizi sağlayacakgelişmelerle karşılaşabilirsiniz.İyimser hareket etmeniz sorunlarınızınçözülmesinde olumlu bir etken olabilir. Konutdeğiştirme planlarınız gerçekleşiyor. Hazırlıklarabaşlayın. Şans oyunlarından uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
İş ortamında yaşanan değişikliklerle çalışma şartlarınızı yenilemekte. Daha verimli olacağınız bu günlerde yeteneklerinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız. Beraber çalıştığınız kişilerin desteği ile değişik öğretiler ve teknikler size yardımcı olacaktır. İkili ilişkilerin gündeminize girdiği bu günlerde önerilerle daha akılcı yaklaşacaksınız. Menfaatlerinizi doğru saptamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Ortak önerilen bir iş yolculuğu sizin üzerinize kalabilir. Çok cazip gösterilen bu yolculuğa isteksiz bakmanız pek işe yaramayacak gibi. Herkesi yoran iş yoğunluğu sizi etkilemiyor. Yeniliklere ilgili ve açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Yeni başlayan birlikteliğinizde fazla verici davranmayın. Onu memnun etmek için bazen gereğinden fazla çaba harcıyorsunuz. Karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan ona yaklaşmanız size hayal kırıklığı yaşatabilir. İşinizle ilgili problemleri gereğinden fazla büyütüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Mali durumunuz sandığınız kadar kısa vadede sevinç getirmeyebilir. Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz. Oysa yeni bir bütçe yapmanız yarar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Can sıkıntınızı atabilmeniz için elinizin altınızda olanaklarınız var. Gereksiz masraflara girmeniz gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed