Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2020)
Bazı konuları gereğinden fazla hafife alabilirsiniz. Siz duruma fazlasıyla hakim olduğunuzu düşünseniz de, mevcut gezegen etkileri bazı konularda fazlasıyla karışıklık yarattığı için daha dikkatli olmakta fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ağustos 2020)
Bugün genel olarak rahat bir gün geçireceksiniz. Gün içinde yapmanız gereken işleri rahatlıkla halledebilir ve kendinize zaman ayırma fırsatı bulabilirsiniz. Öğleden sonra duygularınızda bir takım iniş çıkışlar olabilir. Fakat bu durum fazla uzun sürmeyecektir. Bugün duygularınızın mantığınızın önüne geçmesine izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2020)
AŞK: Duygusal yaşantınızı tümruhunuzla bütünleştirerek bunuona belli ediyorsunuz. İlişkinizdebir korkunuz olmasın emeğinizinkarşılığını alacağınız. Ufaksürprizlerle ona yaklaşın.Cimri olmayı denemeyin.İŞ: İş konusunda hiç kimseye taviz vermiyor herbildiğinizi gündeme getirerek olay yaratmakistiyorsunuz. Çok çalışıp az ürettiğinizidüşünmeyin, sizi taktir eden zaten ediyor.SAĞLIK: Çok çalışma kemik ağrılarınızı tetikliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2020)
Aşırı korumacı ve müdahale eden tavırlarınız nedeniyle çok sert eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Asıl olan yükümlülüklerinizle uğraşmak yerine enerjinizi başka şeylere harcamayın. İsyan ve tepkiniz hatalı kişilere yönelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2020)
Bugün manevi dünyanızı zenginleştirecek görüşme ve ziyaretler öne çıkabilir. Kendinizi tanıma ve anlama yönünde adımlar atabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi derinleştirme fırsatları var. Gün içinde yapacağınız görüşmeler oldukça yararlı gözüküyor. Düşüncelerinizi somutlaştırma ve ağır yüklerden kurtulmak için yardım alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ağustos 2020)
Her zamankinden çok çalışabilirsiniz ve gizli bazı planlar yapma eğilimine girebilirsiniz. Planlarınızda yavaş da olsa bir gelişme var ve hedefinize kararlı olarak yürüyorsunuz. Başarılı olmak isteği sizin için önem kazanacaktır ve bu konuda hırslı yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Ancak beklentilerinizin düzeyini iyi ayarlamamanız durumunda çeşitli hayalkırıklıkları yaşayabilirsiniz. Ãœzerinde çalıştığınız konuya rahatlıkla konsantre olabiliyorsunuz ve bugün bazı işlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2020)
Son günlerdeki duygusallığınız, ilişkinizde sorun görüp takılı kaldığınız noktaları değerlendirmenize engel oluyor. Güvensizlikleriniz, üzüntünün yanında incinmeleri de beraberinde getirebilir. Birtakım projelerinize eleştirel bakılması sizi karamsarlığa sokmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ağustos 2020)
Ay ortasına gelmeden paranızın büyük bir bölümünü harcadınız. Bu yüzden ay sonunda parasal konularda sıkıntı çekebilirsiniz. Biraz daha tutumlu olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ağustos 2020)
Köklü ortak bir geçmişiniz olmasına rağmen, ilişkiyi kesmek en doğrusu olabilir. Onun aşırı davranışlarına yanlış tepkiler veriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed