Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2017)
Kariyeriniz veya eğitim programlarınız ile alakalı bazı değişimler söz konusu olabilir. Bu alanda hızlı kararlar vermek yerine daha çözüme yönelik ve mücadele eder düzeyde olmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Aralık 2017)
Kendinizi yeni konulara ve öğrenmeye açık hissedebileceğiz aktif bir gündesiniz. Yabancı kimselerle yapacağınız görüşmeler ve tanışmalar size yolculuk fırsatını beraberinde getirebilir. Güvendiğiniz kişilere danışmak yerinde olacaktır. Beraber de hareket etmeyi düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2017)
Kartınız Geçit... İnsani davranışlarınız sizi huzura sürüklüyor. Oysa iyimser ve duygusallığınızı hak etmeyen kişilerin farkına varmalısınız. Sonunda suçlu olan siz çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2017)
Çabanızın boşa gitmeyeceği bir gündesiniz. Diğer insanlarla paylaştığınız maddi ve manevi değerler sizin içtenlikle büyümenize ve olgunlaşmanıza katkı sağlayacak cinsten. Eğer bir deniz yolculuğu planlıyorsanız bunu gerçekleştirmek için biraz da risk almanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2017)
Öğrenme ve anlama arayışı bugünkü gündeminizi oluşturabilir. Karşılaştığınız insanları ve olayları anlama çabası içerisindesiniz. Yeniye açık ve heveslisiniz. Başta yakın çevrenizde olmak üzere yaşam tarzı sizden farklı olan veya mantığını kavramakta zorlandığınız kişilerle ilişkileriniz üzerine düşünebilirsiniz. Bugün aynı zamanda yolculuklar verimli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Aralık 2017)
Örgütçülüğünüz hayranlık uyandırıyor. Her şeyi yerli yerine oturtuyorsunuz. Bugünler içinde bazı tasfiyeler, sizinde katılacağınız çetin tartışmalara neden olabilir. Gelişmelere objektif bakmanız yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2017)
İlişkinizle ilgili önemli bir kararın eşiğindesiniz. Duygularınız kadar aklınızın da sesini dinlemenizde yarar var. Önemli konularda ani karar vermeniz bazen pişmanlık yaşamanıza neden oluyor. İşinizle ilgili bir süredir oluşum halindeki değişiklikler bugün gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Aralık 2017)
Bugün bir alım satım işiniz olabilir ve size çok kar getirebilecek bir alışveriş içinde olacaksınız. Uzun zaman önce bir arkadaşınıza borçlanmıştınız ve bu sıralar bu dostunuz kapınızı çalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Aralık 2017)
Alakasız bir konuya zihninizde ayırdığınız zamanı, sizi doğrudan ilgilendiren başka konulara ayırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed