Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Biraz daha gayretle sevdiğiniz kimseye karşı beslediğiniz duyguları ortaya çıkartın. Çünkü her türlü işinizde en büyük yardımı ondan göreceksiniz. Birisi ardınızdan işler çeviriyor. Bu kimse sizin ilerlemenizi istemeyen bir iş arkadaşınız olabileceği gibi, sizde gözü olan ve duygusal ilişkilerinizi kıskandığı için size düşmanlaşmış olan bir erkek de olabilir. Hangi durum olursa olsun söz konusu bir erkek olabilir ama bu kişi duygusal ilişki içinde olduğunuz bir kimse olmayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Hayatı hiç umursamıyorsunuz ve sadece yaşamakta olduğunuz günleri düşünüyorsunuz. Etraftakilerin sizin hakkınızdaki düşünceleri sizi hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Bu rahat yaşam tarzınız yüzünden bir takım olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gerçeklerle yüzleşmeyi öğrenmelisiniz artık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
AŞK: İlişkinizle ilgili çokyoruluyorsunuz ama değişmekiçin ilk adımı da atmıyorsunuz.Unutmayın ki bir takımsorumluluklar size ait. Bu kadardüşüneceğinize çözümüretmeniz daha kolay olacak.PARA: Mali yükümlülüklerinizi yerinegetirmeyerek ailenizi ve size güvenenleri yarıyolda bırakabilirsiniz. Tutumlu değilsiniz.SAĞLIK: Mide ağrıları ve reflü tehlikesiylekarşılaşabilirsiniz. Asitli içeceklerden uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Etrafınızda bir bilgi kirliliği yaşanabilir. Kulağa hoş gelen haberler gerçeği yansıtmayabilir. Veya o kadar yumuşatılmış cümleler kullanılır ki çok ciddi bir meseleyi bile hafife alabilirsiniz. Teyit etmeden karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
İlişkilerde ve ortaklıklarda sizi zorlayan etkiler altındasınız. Bir yandan da kendi beklentilerinizi ortaya koyduğunuz bir duruş kazanıyorsunuz var. Sizi güçlü olmaya zorlayan anlaşmaların üzerinizdeki baskısı artacaktır. Daha mantıklı ve soğukkanlı adımlarınızla destek bulabilirsiniz. Maddi açıdan değişik beklentiler içinde olduğunuz bu dönem ekonomik kaygılar yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Ekonomik olarak memnunsunuz. Bu aralar konumunuzu daha netleşmiş yetkilerle daha belirgin duruma getirebilirsiniz. Çok doyumlu ilişkiler içinde, çok sevdiğiniz bir işi yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Aşk hayatınızda oldukça hırçın ve tartışmacı bir haliniz var. Bu da pek çok konuda bilir kişi ya da ukala pozisyonuna düşmenize neden oluyor. Önceliği işinize vermeniz daha iyi olacak. İş arkadaşlarınızla paylaşımlarda, grup çalışmalarında dikkatli ve uyanık davranın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Geçmişteki bir yatırımınızla ilgili sizi sevindirecek haberler, bu yakınlarda gelebilir. Yakın gelecekte bazı çıkış kapıları görünüyor. Beklemediğiniz ilişkiler içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Aralık 2020)
İki kişinin sizinle ilgili bir beklentisi var. Konu biraz karmaşık, tavrınız önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed