Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Yalnız olan Yengeçler sosyal çevre bağlantılı yasayacakları tanıştırılmalarla önemli ve heyecanlı bir süreç içinde olabilirler. İlişkisi olan yengeçler ise bağlılık ve güven konusunda huzuru sağlayacak adımlar içinde olabilir, sevdikleriyle daha güzel paylaşımlar yaşayabilirler. Aşk hayatınızı bir seyahat ve bir tatil planı ile de taçlandırmanız mümkün gözüküyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Bugün her konuda şansınızın açılacağı ve önünüze değerlendirebilmeniz için birçok fırsatın çıkacağı şanslı bir gününüzdesiniz. Bazı yeni gelişmeler olacak ve beklenmedik teklifler alacaksınız. İşinizle ilgili önemli bir görevi yükleneceksiniz. Bu gelişmeler geleceğinize yönelik isteklerinizi arttıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Bugünaceleilealdığınızkararlarıdeğiştirmeihtiyacıhissedebilirsiniz.Sıra dışıuygulamalar size göredeğil. Bukonudauyarıaldığınızıbiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Yaşantınızda yapmak istediğiniz değişim arzularınız aşk hayatınıza da yansıyacak. İçinde bulunduğunuz konumu değiştirmek isterken sevdiğinizle ilişkinizin bozulmaması konusunda dikkatli davranın. İşinizde size vaat edilenler gerçeklestirilmiyor. Adaletsizlikle karşı karşıyasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Sizi sıkıştıran kritik bir süreç içindesiniz. İş hayatınızı ilgilendiren hedeflerinize odaklanmanıza rağmen sorunlar öne çıkabilir. Özellikle üstlerin ve yapılması gereken işlerin baskı sizi etkileyecektir. Bir yandan da yaşadığınız yenilenmelere ayak uydurma çabası içindesiniz. Biraz sağduyulu ve akılcı olabilirsiniz. Özel ilişkilerin getirdiği duygusal gerginliklere de dikkat edilmeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Çalışkan ve becerikli olmanız, sistemli olmayışınız nedeniyle hakkettiği randımanı alamıyor. Ruh haliniz tatil sonrası çalışmaya pek uygun değil. İşlerin pek yoğun olmaması durumunuzu biraz kolaylaştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Esprili gündesiniz. Bunu iyi değerlendirin. Duygularınız coşacak. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Seviyor ve seviliyorsanız bütün kuruntu ve kuşkulardan sıyrılarak büyük bir mutluluğa erişeceksiniz. Bu gün negatif elektrik aldığınız insanlara karşı daha pozitif davranmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Yakın dost ilişkilerindeki alacak verecek meselelerinde, tarafların kendini en sağlama alacağı yöntemlere başvurması sizi üzüyor. Kazancınızı arttırmagirişimleriniz, yakında yüzünüzü güldürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Bugün özellikle beslenmenize ve diş sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bazı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed