Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2017)
Özel hayatınıza yeni biri dâhil olabilir veya onunla ilgili güzel bir takım planlar yapmak isteyebilirsiniz. Bu kişi geleceğe yönelik size güven ve sevgi verebilecek biri olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Aralık 2017)
Her akşam yeni yeni insanlarla tanışıyorsunuz. Bu insan çokluğu, köklü ilişkiler kurmanızı önlüyor. Yapmak isteyip de yapamadığınız birçok arzunuz var. Şu günlerde gözle görülür bir doyumsuzluk içindesiniz. Bundan kurtulmak için arzularınızı tek tek ele alıp elde etmeye çalışmanız gerekiyor. Yakın bir günde uzaktan konuklarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2017)
AŞK: Bugün platonik aşkyaşayabilir ve onun dikkatiniüzerinize çekmek için çok çabasarf edebilirsiniz. Oysa direktkendinizi tanıtma yöntemikullanırsanız başarı kaçınılmaz.İŞ: Rekabeti sevmenize rağmenbugün işlerinizde durağan davranıyorsunuz. İçselsıkıntılarınızı işinize yansıtıyor ve günü sıkıntılıtamamlıyorsunuz. Hemen toparlanın ve sizdendestek almak isteyenleri geri çevirmeyin.SAĞLIK: Uyku sisteminizde çökmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2017)
İç huzuru yakalamaya çalışın. Yalnız kalma şansınız hiç olmasa bile en azından zihinsel olarak günü izole ederek geçirin. Olumlu olan ve gelişen taraflarınızı fark edip kendi varlığınıza şükretmek için güzel bir zamandasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2017)
İş hayatı açısından olumlu bir dönem. Ortaklaşa işler ve kişisel girişimleriniz sayesinde kazançlarınızı artırmanın yollarını aramaktasınız. Yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz şartlar da bulacaksınız. Ancak güzelliklere ve size keyif veren harcamalara dikkat etmelisiniz. Yaratıcı konularda ise son derece dinamik bir gün. Size cesaret veren imkanlar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Aralık 2017)
Yaratıcığınızı ortaya koyabileceğiniz alanlarda çalışabilirsiniz. Yine de yalnız çalışmaya ve çalışmalarınız bugün paylaşmamaya dikkat edin. Çalışmanızı bir çok gözden geçirmelere ihtiyaç duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2017)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Aralık 2017)
Arkadaş ve yakınlarınıza da bazı destekleriniz olabiliyor. Arada bir çektiğiniz parasızlık ise, sizde büyük bir sıkıntıya neden olmuyor. Bütçe hesaplarınız oldukça gerçekçi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Aralık 2017)
Aşk hayatınızda büyük bir yanılsama içersindesiniz. Sizi hala geçmişe bağlayan bir şey yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed