Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Finansal alanda yeni başlangıçları oluşturmanın tam zamanı! Zam, terfi ya da ek gelirler gündeminizde olabilir. Yeteneklerinizi artık paraya çevirme vakti geldi. Bu noktada sadece cesaretli olmanız ve kendinize yeteri kadar güvenmeniz gerekiyor. Evet sizler yetenekli olabilirsiniz fakat bunu göstermediğiniz sürece bunu kimse bilemez. Yeteneklerinizi olabildiğince karşı tarafa yansıtın ki bu noktada gereken özgüveni sağlayın. Karşılığı mutlaka gelecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Gün içinde yaşayacağınız ufak tefek sorunları büyütme eğiliminde olacaksınız. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanacaksınız. Özellikle yakın çevrenizdeki insanlara karşı olan davranışlarınızda kontrolsüz olacaksınız. Uzaktan gelecek bir misafiriniz için şimdiden hazırlık yapmaya başlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Kendinizi çevrenizdekilerden aşağıdakalmış hissedeceksiniz. Bu da kötühissetmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Her çıkışın bir inişi olduğunu yeni hatırlamanın bedelini ödeyebilirsiniz. Zor günleri düşünerek yapmanız gereken birikimlerden yoksun olmanız da ayrı bir sorun yaratacaktır. Ama yakında şans size gülecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Son derece kararlı görünmektesiniz. Geleceğe yönelik planlar öne çıkarken, ne istediğinizi biliyorsunuz. Olaylara pozitif açıdan baktığınız bu dönem arkadaşlarla bir arada olmanın keyfiniz yaşayacaksınız. Sosyal işler açısından hareketli olduğunuz ve verimli çalışmalar yapabileceğiniz söylenebilir. Yeni çevreler ve güçlü kişiler hayatınıza çok şey katacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Aralık 2020)
İş yaşamınızda zevkli bir şekilde çalışmalarınıza devam edebileceğiniz bir gündesiniz. Kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz ve hedeflerinize ulaşmak için azimli olarak çalışacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Bu gün sevgilinizle tartışmaktan mümkün olduğunca uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Duygularınızı denetlemeniz bugün zor olacağı için ufak konuları gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Gereksiz bazı şeylere para yatırdığınızı fark ettiğinizde geri dönüşü olmuyor. Önümüzdeki günler biraz hesaplı olmak durumundasınız. Yakında sevinçleriniz var, uzun vadeye yaymak sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Günün ilk yarısı keyfiniz yerinde olmakla birlikte, verimli geçmeyebilir. Değişikliklere ayak uydurmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed