Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Bugün maddi konularda şanslı bir gündesiniz. Parasal ödülü olan bir başarı kazanabilir ya da herhangi bir yerden ummadığınız bir para alabilirsiniz. Bu durumun çevrenin kıskançlığını çekmesi ihtimali de güçlüdür. Arkanızdan bazı kişiler düşmanca tutumlara girilebilir. Bugün istirahat düzenizi korumanız ve düzenli beslenmeye dikkat etmeniz gerekiyor. Sevdiğiniz yakınlarınızın sizin için hazırladıkları bir sürpriz olabilir ve bu kişilerin yardımıyla uzun süredir sahip olmak istediğiniz bir şeye kavuşabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınızı arayıp sorduğunuz veya bir araya geldiğiniz takdirde çok olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Uzun zamandır yaşadığınız gerilim bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz. İnsanlar üzerinde yanlış bir izlenim bırakıyorsunuz. Son derece kararlı olmanıza ve kendi kararlarınızı kendiniz vermenize rağmen, nedense herkes size akıl vermekte yarışıyor. Bugün yine size bolca akıl verilebilir. Kararlılığınızı herkese hissettirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Kartınız Çöl...Sürdürmeyi düşündüğünüz hayatınızın size sıkıntı verdiğini biliyorsunuz. Arkadaş canlısı olan tarafınıza bazı kişiler hak ettiği için bir süre son verin. Başarı sizinle.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Kendinizi yakın hissetmediğiniz insanlarla bir konuda el ele vermeniz gerekebilir sabah saatlerinde. Sonuç fayda getirecek. Yeni ay enerjisi rutinden uzaklaşma-nızı sağlayacak bir seyahat planı ve eğitim imkanları sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Düşüncelerinizi ortaya koyabileceğiniz fırsatlar var. Kendinizi ifade edebileceğiniz yazışmalar ve zihinsel konular önem kazanabilir. Aynı zamanda kısa yolculukların getirdiği öncelikler ve alacağınız haberler harekete geçirici olacak. Yine bu dönem yeni şeyler öğrenmeye açıksınız. Sözlerinizle etkin ve girişimci olabileceğiniz söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Akşama doğru bir görüşme yapacaksınız. Verimli olabilir. Bugün fazla yorulmak istemiyorsunuz. Beyninizdeki bir sürü sorunun verdiği yorgunluğu kafi görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Para probleminiz yok ama geçmişteki bonkörlüğünüzü yapabilecek koşullarınız da yok. Siz de bunun farkındasınız. Yine de zaman zaman bütçenizi aşacak harcamalardan kaçınmıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Bunun dediğim dedik tavırlar içerisinde olacaksınız. Bu tavırlarınız sizi çok itici gösteriyor. Biraz daha anlayışlı ve başkalarının fikirlerine saygılı bir tavır sergilemeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed