Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2020)
Farklı kültürlerden ya da farklı yapılardan gelen kişileri daha iyi anlayabileceğiniz bir gün. Yaratıcılık gerektiren işlerinizde, kariyerinizde veya aşka hayatınızda işlerin istediğiniz gibi gitmesini sağlayan koşullar oluşabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Haziran 2020)
Uzaktaki sevdiklerinize karşı özlemle dolusunuz. Önümüzdeki günlerde hasret gidereceksiniz. Sıcakkanlı bir insansınız. Bu yanınız sizi kolay dost sahibi yapıyor. Bugün sevineceğiniz bir konuğunuz var. Onunla çoktandır görüşmüyordunuz. Birlikte geleceğinize dair bazı planlar yapacaksınız. Yakında hedeflerinize biraz daha yakınlaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2020)
AŞK: Kalbi boş olan Yengeç’lerbugün yeni partner tanıyabilirler.Ama karşı cins işi zora sokabilir.Ümidiniz kırılmasın.PARA: Hukuki işlerinizdeelinizden çıkan paralara günboyu üzüntü yaşayabilirsiniz.Karşı tarafla anlaşma yoluna giderseniz maliboyutunuzda çok fazla kayıp olmayacaktır.SAĞLIK: Sağlığınızı korumak için sık sıkdinlenmeniz ve kaslarınızı gevşetmeniz gerek.Sinirsel yönden hassas günler geçiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2020)
Özellikle para konusunda yeni fikirlere açık olmak size kazanç sağlayacak. Bu kazanç sadece cebinizi doldurmayacak. Aynı zamanda hem mesleki anlamda hem de kendinizi ispatlamak açısından özgüven tazeleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2020)
Yakın çevrenize odaklı zamanlar yoğunlaşmakta. Kardeşlerle ilişkiler ve paylaşımlar sizi meşgul edecek. Onlarla ilgili bazı sorunlar kafa karışıklığı yaratabilir. Diğer yandan zihinsel faaliyetleriniz artıyor. Yeni şeyler öğrenmek, düşüncelerinizi yenilemek açısından olumlu bir dönem. Eğitim hayatınız adına daha esnek ve akılcı planlar yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Haziran 2020)
Huzursuz bir ruh yapısına sahip oluşunuz iş yaşantınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Yakınlarınızdan da bu konuda büyük bir destek görüyorsunuz. İletişim ile ilgili konulara ağırlık vermek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2020)
Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Haziran 2020)
Hakettiğiniz ama henüz elinize geçmemiş bir miktar parayı bir kaç kağıt işinden sonra alabileceksiniz. Bu zamana kadar para cephesinde kayda değer bir hareketlenme yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Haziran 2020)
Sağlığınız ve belki de çalışma şartlarınızla daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sabah saatlerinde duygusal çatışmalar mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144612 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed