Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
İlişkileriniz arasındaki gizli rekabet ortamları sizi huzursuz edebilir. Bu tarz oluşumlar içerisinden nazikçe çıkmayı tercih edebilir ya da yapıcı olarak arabulucu davranışlar sergileyebilirsiniz. Bugün gelecek sürprizler hayatınıza renk katabilir. Size iyi gelen insanlarla olmak şansınızı birden değiştirebilir hiç ummadığınız kadar etrafta tanınabilirsiniz. Bunun için gereken gayreti göstermekten çekinmeyin. İletişimlerde güçlü bir rol sergileyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Mart 2018)
Dışa açık, dışarıyla çok ilgilisiniz. Bu çevrenizi zenginleştiriyor. Fakat ufak, tefek görülen istismarları sineye çekmenize de neden olabiliyor. Eski tanıdıklarla sevindirici rastlantılar olabilir. İçine dahil edilmek isteneceğiniz çok değişik yaşam projeleri sizi etkileyebilir. Bugünlerde yeni fikirlere açık olmanız size yarar sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
AŞK: Bardağın boş tarafınıgörmeyi alışkanlık halinegetirdiniz. Partnerinizineksiklerini sürekli yüzünevurmanız aranızda gerginlikleroluşmasına neden olabilir.PARA: Yeni bir yatırım planıiçindesiniz. Harcamalar yapmaktan çekinmeyinçünkü layığını fazlasıyla alacaksınız.SAĞLIK: Kendinizi sürekli dinliyorsunuz vehastalığınız var gibi düşünüyorsunuz. Bugünbünyenizin gevşetmesi adına bitki çayları için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Evde üzerinize düşenleri yeteri kadar sahiplenmeme konusunda patlamalar yaşanabilir. Gerçekten ortada bir haksızlık varsa sudan bahanelerle karşı saldırıya geçmek ancak kendinizi kandırmak olabilir. Uyum sağlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Sezgileriniz artıyor. Ancak bu durum sizi oldukça hassas kılabilir. Çevrenizdeki duygu durumlarından çabuk etkilenebilirsiniz. Yaratıcı hobilerle ve sevdiğiniz konularla ilgilenmenizde fayda var. Size keyif veren şeyler için harcama yapma eğilimindesiniz. Kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Görüşmeleriniz bu açıdan oldukça rahat geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Mart 2018)
Sabah saatlerinde yoğun bir iş trafiği yaşayacaksınız. Tanımadığınız insanlara açıklama yapmanız ve sağa sola koşuşturmanız gerekebilir. Amirlerinizin ve iş arkadaşlarınızın gözü sizin üzerinizde olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Mart 2018)
Savurganlığınızda gözle görülür bir azalma yok. Aile içindeki bilinçli unsurlar, bu konunun düzenleyicileri olmaya devam ediyorlar. Artık paranın kıymetini anladığınız yolundaki inancınız biraz fazla iyimser görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Mart 2018)
Akşam saatleri bazı ani gerilimler yaşayabilirsiniz ve iletişim konusunda bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed