Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Sorun yaratan kişi ve olayları yok saymak sadece hayatınıza kısa süreli çözümleri beraberinde getirecektir ve sonrasında yaşadıklarınız yine bir öncekinin devamı niteliğinde olacaktır. Sorunlarınızı korkuyla değil olgunluk ve soğukkanlılıkla ele alıp çözüme kavuşturmalısınız. İlişkinizle ilgili ciddi konuşmalar ve farkındalıklar yaşayacağınız bir gün. Unutmayın hiç bir sorun aşılamaz değildir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Bugün bol görüşmeli bir gün geçireceksiniz. Akşama doğru günün yorgunluğunu unutturacak kadar güzel bir haber alacaksınız. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz. Önümüzdeki birkaç gün, daha önce atladığınız bir mesele temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
OLUMLU GELİŞMELERAŞK: Bugün yakın dostlarınızdanbiri ile münakaşa edebilir ve aşkyaşamınızı zora sokabilirsiniz.Birçok dedikodulara bugünekadar kulak tıkadığınız biliniyorama sevdiğiniz kişi bugünlerdebiraz anlayışsız gibi.İŞ: Maddi durumunuzda ufakta olsa olumlugelişmeler görünüyor. Ama planlayamadığınız bazıgerçekler bugün su yüzüne çıkacak. Hatalarınızıtelafi etmeniz için kısa bir zamanınız var.SAĞLIK: Olumlu düşünceler içinde olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Sıcak kanlı ilişkiler kurarak etrafınıza güven ve sevecenlik aşılıyorsunuz. Herkes en ufak sorununu size aktarıyor. Ancak bu durum ileride sizin psikolojik dengenizin bozulmasına neden olabilir. İş ilişkilerinde yeni kurduğunuz bağlar kârlı anlaşmalara sebep oluyor. Bağlık durumunuz iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Rakipler ve anlaşmalara dair konular öne çıkıyor. Yeni anlaşmalar yapmak ve yeni projelere başlamak isteyebilirsiniz. Bu noktada rakipleriniz içinde bulunduğunuz şartları sizin için zorlaştırabilir. Ancak anlayışlı ve olumlu yaklaşımlar sergileyebilirseniz istediğiniz sonuca daha rahat ulaşacaksınız. Zıtlaşmaya girmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Boğa’lar yine çok dengeli bir iş günü geçirecekler. Önünüze gelen işlerin altından kalkacak, yeni projeler hakkında parlak öneriler ortaya koyacaksınız. Bu başarılarınıza devam ederseniz terfi yolları açık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Bugün yeni birini daha fark etmeniz mümkün. Bir arkadaşınızın arkadaşı size olan duygularından söz edebilir. İşteki başarısızlıklarınızdan ders çıkarmayı biliyorsunuz. Ama bu hataların altında ezilmeyin, herkes yapabilir. Olayları akışına bırakmak ve fazla zorlamamak en iyisi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Çok sayıda insanı içine alan bir para tartışması içinde olabilirsiniz. Tutumlusunuz, fakat tutumlu davranmanın koşullarını bulamıyorsunuz. Birikim yapamamaktan şikayetçisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Gerçekçi zamanlama hesapları, özel yaşamınızı belli ölçülerde öne çıkarma isteğinizde hayal kırıklıkları yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed