Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2017)
Yurt dışı planlarınız ya da medya basın alanında bazı takip ettiğiniz işler var ise bunlarla ilgili güzel teklifler alabilirsiniz. Aynı zamanda bugün ani gelen bir teklifi red etmezseniz güzel bir vakit geçirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Aralık 2017)
Birtakım arkadaşlıklarınız sizi hayatın bir kısım gerçeklerinden kopartıyor. Bu ilişkilerde bir operasyon yapamayacağınızı biliyorsunuz. Yakın bir zaman içinde hayatı bütün gerçekleriyle top yekun yaşamanız hayal gibi görünüyor. Son günlerde arkadaş ilişkilerinizde bir kaos yaşıyorsunuz. Bu, sizi müthiş yıpratıyor, ama içinden bir bilge olarak çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2017)
İş hayatınızdaki anlaşmazlıklar sizi bir hayli zora sokuyor. Öyle ki partnerinize karşı bile asabisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2017)
Kuruntulu ve sıkıntılı bir ruh haline yenik düşmemeye çalışmalısınız. İnsanlar sizi kendi kendine konuşurken bulabilirler. “Hiçbir şey yetişmiyor” telaşı sizi gereksiz bir karamsarlığa itebilir. Bugün dinlenmeyi asla ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2017)
Mesleki konulara ve sorumluluklara dikkat çeken günler başladı. Aşırı yoğun olacağınız bu dönem her şeyi yeniden planlamanız gerekecek. Kişisel disiplininizi korumalı, duygusal endişelerden uzak durmalısınız. Zira gelecek yönünde yeni hedefler belirlemek, işle ilgili maddi kaygıları aşmak için sabırlı olmak durumundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Aralık 2017)
Önemli konularda girişim yapmak için yeterince hevesli olmayabilir bunun için ileriki zamanları beklemek isteyebilirsiniz. Organize çalışmalarınızda arkadaşlarınızdan alabileceğiniz güzel destek dikkat çekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2017)
Partneriniz tarafından kırılabilirsiniz. Bu insan kırıcı sözler sarf edebilir. Kalbiniz boşsa karşı cinsten, size oldukça parlak görünen birisiyle tanışmanız ve ümit verici ilişkiler içine girmeniz, olasıdır. Aynı konu üzerinde çalıştığınız ve rekabet halinde olduğunuz kişi, farklı birtakım baskılar deneyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Aralık 2017)
Bugünlerde alacak verecek sıkıntıları içine girebilirsiniz. Çok programlı olmanıza rağmen iradeniz dışındaki sıkışıklıklar size de yansıyabilir. Para konulu özel görüşmeleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Aralık 2017)
Duygusal çöküntülerinizin arttığı zamanlarda insanlardan kaçmanız dertlerinize katkıda bulunuyor. Bu huyunuzdan vazgeçmelisiniz artık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed