Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Venüs-Uranüs kavuşumun gerçekleşeceği bugün yaşamınızda problem yaratan durumları yenmek için gayet güçlü bir gün. Kendinizi bu konuda oldukça enerjik hissedebilir her türlü zorluğun üstesinden gelecekmiş gibi düşünebilirsiniz. Rahatlık ve birlikte olma gereksinimlerimiz, özgür ve bağımsız olmak arzusuyla çelişiyor gibi görünüyor. Düşmanlık ya da uyuşmazlığın söz konusu olduğu hiçbir durum kabulünüz olmasın. İlahi adalet yerini bulur. Siz bugün sadece mutlu olmayı seçin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mart 2018)
Hareket ve yorgunluk hastalıkları gündeme getirebilir. Bu durumda enerjinizi kullanırken dikkat etmelisiniz. İşle ilgili bağlantılarınızı bir süre ertelemelisiniz. Haberleşmeler konusunda yaşayacağınız problemleri ise çevrenizdeki insanlardan yardım alarak kesinlikle çözümleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Bugün sizler için oldukça güzel bir gün olacak. Pozitifliğinizle göz dolduracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Özel hayatınızda duygularınızdan çok gerçekler ağır basıyor. İlişkinizi yeniden gözden geçireceğiniz ve elde ettikleriniz için kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gündesiniz. Yaptığınız işi ilgilendiren ciddi bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Beklemediğiniz bir yerden elinize para geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Çok fazla kontrol edemediğiniz durumlar ortaya çıkmakta. Kendinizi huzursuz hissedeceğiniz her konuda duygusal mutsuzluklar dikkat çekebilir. Özellikle geçmişte yaşanan olaylar ve dedikodular sizi çaresiz kılacaktır. Şimdilik kafanızdaki karamsar düşünceleri bir kenara bırakmalısınız. İşte yaşadığınız pozitif gelişmeler sizi motive edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mart 2018)
İşe yeni alınan bir eleman sizin yükünüzü oldukça hafifletiyor. Ona karşı dostça duygular da besliyorsunuz. İş hayatınızda bugünlerde biraz rahata kavuşmuş görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mart 2018)
Hem yeni yatırımlar hem de yeni harcamalar içine girebilirsiniz. Sorun ettiğiniz bazı olumsuzlukların giderilmesi konusunda herhangi bir gelişme söz konusu değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mart 2018)
Bu sıralar yorgunluk, keyifsizlik gibi nedenler birtakım davetleri ertelememeli. Israrla çağırılacağınız bir yere gitmeniz halinde iş konulu fırsatlar yakalayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed