Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
İnsanlara hatalarını anlamaları için biraz zaman vermek isteyeceksiniz. Sosyal medya ve iletişim bugün yaşamınızda aktif bir rol üstlenecektir. Mazide kalmış kişi veya kişilerle bağlantı kurabilir ve eski anıları tekrar canlandırmak adına büyük bir çaba sarf etmeyi göze alabilirsiniz. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Nisan 2018)
İş hayatında başarılısınız. Kurnazlığınız ve kullanmasını çok iyi bildiğiniz zekanız sayesinde her işin üstesinden gelebiliyorsunuz. Çevrenizdeki daha önce çeşitli nedenlerle kırdığınız insanların gönlünü bugün tatlı dilinizle alacaksınız. Aşkta şanslısınız. Sizde şeytan tüyü var, karşı cinsin her zaman ilgisini ve taktirini topluyorsunuz. Arkadaşlarınız size kırgınlar çünkü onları çok ihmal ettiniz. Bugün onlarla vakit geçirmek için zaman ayırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Maddi atılımlar yapmadan önce artı ve eksilerini çok iyi düşünmeniz gerekiyor. Kaybedeceğiniz ciddi bir para tutarı sağlığınızın bozulmasına neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Günün büyük çoğunluğu özgürce gezip dolaşarak geçse bile en azından akşam saatlerini yakın çevrenize, kardeşinize ilgi alaka göstermeye ayırın. Sözlerinize değer veren ve ne söyleyeceğinizi merak edip bekleyenler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Ay burcunuzda sizi etkileyici ve şanslı etkilerle donatıyor. Şimdi daha hızlı ilerleyeceğiniz şartlar netleşmekte. Pek çok isteğinizi elde etmekte kararlı olacaksınız. Yönlendirmek istediğiniz olaylar ise bir süre daha akışında izlenmeli, Neyse ki sizi koruyan etkiler yanınızda. Keyif aldığınız bir konu üzerinde çalışarak istediğiniz sonuca ulaşma şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Hırs yaptığınız bir konuda hırsınız yüzünden değil, aceleciliğiniz yüzünden sıkıntı yaşayacaksınız. Haftanın ortalarında başınızı ağrıtacak bir toplantıya katlanmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
İlişkinizde değerleri gözden geçirmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Böylece daha dengeli bir beraberlik yaşamaya şansınız olacak. İş arkadaşlarınız arasındaki yapay, geçici sürtüşmeler nedeniyle endişelenmeniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu sürtüşmeler, kendiliğinden hallolabilir gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Yaşadığınız sorunlar maddi konulara verdiğiniz önemi arttırıyor. Yatırımlarınız ve girişimleriniz, doğru hedefleri belirleyebildiğiniz sürece sizin için son derece olumlu sonuçlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Yeni tanışmalarda geciktirdiğiniz gerekli sınırları şimdiden çizmeniz yararlı olacak. Bazı yeni ilişkiler sorun üretmeye elverişli görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed