Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2019)
Farkında olduğunuzdan fazla fırsatınız var. Atışınızı yapın ve kendi kurallarınızı belirleyin. İsteklerinizi dile getirebilir ve karşı tarafa sunabileceklerinizi adil şekilde paylaşabilirsiniz. Ancak fazla zorlamayın, aksi takidirde uyumlu bir anlaşma bir tartışma platformuna dönüşebilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var, kutlamalar veya sevdiğiniz kişilerle sevgi dolu bir atmosfer söz konusu olabilir. Fırsatlar mevcut! Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ekim 2019)
Kendinizi güçlü hissedeceğiniz bugün , normalde zorlukla halledebildiğiniz işlerinizi rahatlıkla yerine getirebileceksiniz. Bugün normalden fazla olan enerjinizi dikkatli kullanmalı ve kendinizi fazla yormamalısınız. Aksi takdirde sağlık sorununuz nüksedebilir. Akşam saatlerini dinlenerek geçirmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2019)
Kartınız Adam... Karşı cinsle bugün uzlaşmaya çalışıyor ama bir türlü arzularınızın yerine gelmediğini düşünüyorsunuz. Bazı kurallarınızı çiğnemek istemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2019)
Çevrenizdeki kişilerle ilişkinizde daha olumlu davranışlar göstermelisiniz. Kabuğunuzdan çıkıp yeni insanlarla tanışmanızın zamanı geldi. Onu hâlâ unutamadınız ama herkes aynı olacak diye bir kural yok. Sizi gerçekten mutlu edecek kişi belki de çok yakınınızda, sizi izliyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2019)
Ay burcunuzda gezinirken tüm dikkatler üzerinizde olacak. Çoktandır beklemede olan konularınızın bir kısmı üzerinde durabilirsiniz. Ancak sizi fedakarlık yapmaya zorlayan konuların baskısı sürmekte. Bu günlerde başkalarının öncelikli olduğu uğraşlar sizi meşgul edebilir. Sosyal hayatınızda yaşanan iyimser paylaşımlar sizi yeterince mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ekim 2019)
İş yaşamınızda beklentileriniz var. Her gün kendinizi geliştiriyorsunuz, yeni istekler içerisine giriyorsunuz. Ancak akılcı davranışları da bırakmıyorsunuz. Asla yapacağınız işlerde hayalci değilsiniz ve zamanı uygun zemini iyi kolluyor ve değerlendiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2019)
Aşk hayatınızda ilk defa karşılaştığınız bazı zorluklar sizi pasif hale getirebilir. Hatta bu günlerde kendinizi toplumdan ve işlerinizden geri çekme arzusunda da olabilirsiniz. Bu zor günleri, sevdiğiniz kimseyle birlikte olarak atlatmaya çalışın. İş ilişkilerinizde hırslı girişimciliğiniz başarılara açık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ekim 2019)
Biraz daha dikkatli harcamalar yapmanız gerekiyor. Para konusunda kullanılmaya biraz açıksınız. Çok yorularak, güç koşullarda kazanıyor, ama kolay harcıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ekim 2019)
Yokluğunuzda uğradığınız haksızlıklara karşı, sizin adınıza yaratılan tartışmalara duyarsız kalıyorsunuz. Bu davranışınız eleştiriler almanıza yol açacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed