Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2018)
Bugün karşı cins ilişkilerinde şanslı olduğunuz gibi maddi konularda da rahat ve başarılısınız. Duygusal yönünüzün ağır basacağı bir gününüzdesiniz. Eğer birlikte olduğunuz birisi varsa onunla uyumlu bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Hatta onun çok güzel bir sürpriziyle karşılaşabilirsiniz. Bazı gerekli alışverişler yapabilirsiniz. İhmal ettiğiniz konuları ele alıp, hepsinde gerekli düzeltmeleri yapmanıza uygun sakin bir gündesiniz. Bundan faydalanmaya gayret edin. Eğer mesleğiniz sanatsal konular üzerine ise, çevrenizdeki insanların takdirini toplayabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Eylül 2018)
Ne yapacağınıza ve nasıl davranmanız gerektiğine karar vermekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi yalnız ve desteksiz hissedebilirsiniz bu duygusal olarak bazı sıkıntılar yaşamanıza yol açabilir. Yakın çevrenizden biriyle bir duygusal gerilim yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2018)
Bugünkü işlerinizden sıkıntı duymuş olacaksınız ki, sürekli kendinizi dışarı atmak ve gezmek istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2018)
Beklenen haberler gelmeyebilir. Gelse bile tatmin etmeyebilir. Genel olarak iletişim konusu biraz sıkıntılı. İnsanların gözlerinin içine bakıp konuşun. Varsayımlar ve ima eden ifadeler hiç de isabetli olmayacak. Sizi yanıltacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2018)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Eylül 2018)
İş arkadaşlarınızla veya ortaklarınızla uyumun arttığı bir gündesiniz. İş kolunuzla ilgili bazı değişikliklerde hemfikir olmuş durumundasınız. Piyasanın arz talep durumlarını iyi takip etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2018)
Partnerinize karşı barındırdığınız güvensizlik, sessiz kalıp tepki vermediğiniz oranda büyüyor. İkna edici açıklamalar alamayacağınızdan o kadar da emin olmayın. Mesleğinizde çok hırslı olabilirsiniz. Fakat dikkatli olmanız gerekiyor karşınıza çıkan fırsatları değerlendirirken agresif bir tutum takınmaktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Eylül 2018)
Uzun süredir ödenmeyen bir alacağınızı tahsil etmeniz sizi bir hayli rahatlatacak. Bundan sonra kafanızı bu parayı nasıl kullanmanız gerektiği meşgul edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Eylül 2018)
Hayatta aşktan başka çok şey var. Ve aşk onlarla işbirliği içinde olmadan işi yürütemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed