Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2019)
Bugün işhayatınızda yapmanız gerekenleri hayata geçirirken çok fazla aceleci olmayın.Ani hareketler sizin yanlış karar vermenize neden olabilir. Çok karmaşık bir durumun içine girmezseniz bundan faydalanacak kişi siz olabilirsiniz. Parasal konularda yıldızların olumlu etkisi altındasınız. Belki de yatırımlarınızı değerlendirmek için tam zamanı olabilir. Eğer biraz risk alırsanız bundan kazançlı çıkabilirsiniz. Planlarınızı ve kararlarınızı yakınlarınıza anlatırsanız onların desteğini alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Eylül 2019)
Bugün sizden fikirlerinizi isteyecek bir arkadaşınız olabilir. Ne söyleyeceğinizi bilemeyeceksiniz. İçinizden geldiği gibi konuşun. Bugün sizin için biraz sıkıcı bir gün olması nedeniyle akşam değişik bir şey yapmak isteyeceksiniz. Yurt içinde çıkacağınız kısa tatile sizinle gelecek olan arkadaşınızın son anda bir engeli çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2019)
AŞK: İnancınızdan gelen derinsevgi ve merhamet duygularıylabugün partnerinizi kırmakistemiyorsunuz. Geçmişinizdesize yapmış olduğu bir çokiyiliklerin bugün karşılığınıverirken mutlusunuz.PARA: İş yerinizdeki tüm arkadaşlarınızlauzlaşmadan yanasınız. Grup çalışmalarında sizemali destek verecek arkadaşlarınız var.SAĞLIK: Kendi iç dünyanızda çelişki içindeolmanız zihinsel olarak sizi fazlasıyla yoruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2019)
Aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.Sevdiğinizle aranızdadoğabilecek yanlış anlamaları fazlabüyütmemeniz gerekiyor. Bazı sorunlarınızıçözmeniz rahatlamanızı ve iyimser olmanızısağlayacak. İş yerinde küçük bir huzursuzluğundışında çok olumlu bir günü geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2019)
Artık işle ilgili takım çalışmaları öne çıkmakta. Artan sorumluluklara rağmen daha akıcı işler üretecek durumdasınız. Dostlukların değerini anlamış olmanız size yeni kişiler kazandırabilir. Bugünlerde geleceğe dönük ümitleriniz üzerinde de durmaktasınız. Belki de parasal planlarınız öne çıkacaktır. Uzun yolculuklarla ilgili yaşanabilecek tersliklere karşı daha dikkatli olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Eylül 2019)
İş yaşamınızda sorunlarınızın üzerine eğileceğiniz ve enerjinizin önemli bir kısmını bu sorunların çözümüne harcayacağınız bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak yeni alternatifleri değerlendirmekte yanlışlar yapabilirsiniz. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsiniz. Kendinizi içinde bulunduğunuz ortama yabancı hissedeceğiniz bir gündesiniz. İşinizle ilgili konularda yeni bir girişimde bulunmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2019)
Aşk yaşamınızda bugünlerde seçeceğiniz yolda hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz. İş yaşamınızda her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Eylül 2019)
Parasal sıkıntılarınızı büyük ölçüde geride bıraktınız ve biraz da olsa finansal yönden rahatladınız. Değişik yatırımlara yönelebilirsiniz, örneğin gayrimenkul yatırımlara.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Eylül 2019)
Bugün karşılaşacağınız bazı sorunlar karşısında doğru olmayan kararlar alabilirsiniz. Kararlarınızda dikkatli olmalı ve iki kere düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed