Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Olması gereken değeri ve olan değer arasında eşitsizlik olan bazı nesne, konu ya da işlerin dengesini sağlamak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Parasal konuların ve sahip olduğunuz şeylerin güvenlik açısından veya güvende hissetmeniz bakımından ön planda olduğu bir gün. Önemli harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız. Önceliklerinizi gelirlerinizle orantılı şekilde oluşturmanız gerekiyor. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Güne gergin bir başlangıç yapacaksınız ve düşüncelerinizi istediğiniz gibi netleştirmeniz kolay olmayacaktır. Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir. İyimserlikle karamsarlığı arka arkaya yaşayabilirsiniz. Çevrenizden fazlasıyla etkileneceksiniz ve bu yüzden gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Gelişmiş espri yeteneğiniz etrafınızdakileri güldürse debugün siz kendi kendinizi pek neşelendiremez haldesiniz. Aşktaki problemler sizi üzüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Tutulma sizin sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınızla ilgili alanda gerçekleşecek. Normal şartlarda katılmayı tercih etmeyeceğiniz ancak sizi canlandıracak ve harekete geçirecek bazı gruplara dahil olmanız gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Size şans ve iyimserlik getiren konular hızlanıyor. Daha bilinçli olduğunuz son dönemde kendinize güveniniz artmış olmalı, Ancak bir yandan da kardeşlerle ilgili kontrol edilemeyen stresler üzerinizde baskı kurmakta. Gün ortasından sonra para durumunuza yönelik adımlarınız dikkat çekecek. Kişisel çabalarınız ve ticari yeteneğiniz üzerinden yeni kazanımlar elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Yapmış olduğunuz bazı anlaşmaların, bağlantıyı koparma isteği içinde olduklarını hissediyorsunuz. Bu yüzden yeni bağlantılar arayacaksınız. Eski bir meslektaşınızın bu konuda size yardımları olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Para konusunda fevri davranmayın. Gereken kaynaklar elinize geçecek. Sadece tasarruflu olmanız gerekiyor. Mali düzeninizi korumanız şart oldu. Bunun için ayın ilk haftası sıkı bir plan yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Sonradan bir şeyleri düzeltmeye çalışmanız boşuna zaman kaybı olacak. İsabetli tercihler ve doğru adımlarla önünüzü açabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed