Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Aşkta duygusallığınız devam ediyor. Hatta sevdiğiniz kişiye candan bağlanma eğilimindesiniz. Fakat bu yakınlığı ve bağlılığı aşırıya kaçırabilir ve fazlasıyla sıkıcı olabilirsiniz. Maddi isteğiniz yoğunluk kazanacak. Genelde yaptığınız her şeyden zevk almasını biliyorsunuz, küçük hediyeler gelebilir veya siz birisine hediye almayı düşünüyor olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Zararlı bir etkileşim içindesiniz. Bunalımlı bir arkadaşınızla bugünlerdeki yakınlığınız, küçük problemlerinizi büyütmeniz açısından sakıncalı olabilir. Başınızı alıp bir yerlere kaçmak isteğiniz, isteğinizden çok koşullarınıza bağlı. Bunu ertelemeniz, ilerde bu konuda isteksizlik yaşayacağınız sonucunu doğurmayacak. Ayrıca mevcut durumunuz bu kadar sıkkınlığı gerektirmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Sevgi sözcükleriyle karşılaşacağınız bir gün olacak sizin için. Kendinizi emniyette hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Keyfi arka plana atmadan yaratıcı yönünüzü kullanabilirsiniz. Çocuğunuzla ilişkiniz verimli olacak. Partnerinizle doyurucu konuşmalar yapacaksınız. Gün içinde sosyalliği, rahatlatıcı yönüyle yaşayacaksınız. İşyerinde yenilik arayışınız ve ortaklarınızın hırslı ve otoriter tutumları sizi çileden çıkartacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Evlilik konusu bugün gündeminizin ana maddesini oluşturabilir. Geleceğinizi ve ilişkinizin durumunu iyice sorgulayabilirsiniz. İlişkinizi sizi rahat ve mutlu edecek şekilde düzenlemeye çalışacaksınız. Ancak bütün dikkatinizi ve enerjinizi buraya harcamasanız iyi olur. Gözünüz biraz da etrafınızda olsun. Rakipleriniz bugün pek duygusal olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Haziran 2019)
İşinizde başarılısınız. Bu konuda amirleriniz açık olarak takdirlerini size iletmeseler de kendi aralarında başarınızı konuşmaktalar. Yakında terfi ya da zam alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Parayla ilgili moral ilişkiniz doğal olarak sürekli değişkenlik gösteriyor. Sıkıntı ve refah sürekli yer değiştiriyor. Bu hareketlilik içersinde şansınıza bir yere kadar güvenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Hayal kırıklığını da bir ihtimal olarak kenarda tutmanız gerekecek görüşmeleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed