Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2019)
Diğerlerinin söz ya da yorumlarına göre bazı değişiklikler yapmaktan kaçınmalısınız. Kendi düşüncelerinize ve yeteneklerinize güvenerek hareket etmeniz gerekiyor. Başkalarının fikirlerini değiştirmek için de doğru gün değil. Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi güçlendirebilir veya yeni romantik bağlar kurabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mart 2019)
Bazı konulardaki değişiklik düşünceleriniz, elverişli ortamlarda düzenlemeler gerektirecek. Dostluk ilişkilerinizde, değişmez ilkelerinizin yarattığı problemleri bugünlerde ciddiye almanız gerekiyor. Yenilik merakınız sizi yeni arayışlara yöneltebilir. Bugünlerde yeni ortamlarda kendinizi belli konularda sınama ihtiyacı duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2019)
Kartınız Silah... Bugün bir şeyleri kafanıza takarak imkansızı başarmak istiyorsunuz. Popülerliğinizi elde tutmak adına yapamayacağınız hiçbir şey yok. Size sadık dostlarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2019)
Bekârlar, yüreğinizi ısıtacak yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Aşk hayatınız çok güçlü bir çekim etkisi altında bugün. Tutkulu ve karşı konulmaz bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Bu konuda fazla konuşup işin büyüsünü bozmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2019)
Uzaklarla ilgili konularda pek çok tecrübe edindiniz. Özellikle medya ve iletişim konuları hayatınıza daha fazla hareket getirdi. Gün ortasından sonra kariyerinizde başlayan olumlu süreci değerlendireceksiniz. Yaratıcı yanlarınızı geliştirdiğiniz her çalışma önemli olacak. Ancak aşırı iyimserlik sağlam hedefler belirlemekte zorluklar yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mart 2019)
Bugün iş yaşamınızda büyük bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Ofiste beğenilen, tercih edilen kişi olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Uzun süredir düşünüp de gerçekleştiremediğiniz projeleri hayata geçireceksiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2019)
Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mart 2019)
Bu aralar iyi hesaplar yapmanız gerekiyor. Bütçenize yön verebilecek haberler alabilirsiniz. Yapmanızın gerekli olduğu söylenen harcamaların bir kısmına direnmeniz, geçici küskünlükler doğurmaya çok elverişli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mart 2019)
Size çok yakın genç birinin yurtdışına çıkma isteğine müdahalenizle ilgili sorun yaşanıyor. Bu konuya daha güvenli yaklaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed