Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Sağlığınız ve gündelik yaşamınızla ilgili bazı eksiklikleri gidermek ve çözümler üretmek adına mükemmel bir gün. Fikirlerinizin yaşamınıza yön vereceği bugün de akılcı kararlar almak ve uygulamak yaşamınızın gidişatını farklı bir yöne doğru değiştirebilir. Yenilikçi fikirleriniz ve güçlü kişiliğiniz sayesinde bunu yapmak sizin için hiç de zor olmayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Çevrenizdekilerden çok şey bekliyorsunuz ve bu beklentileriniz karşılanmadığı zaman da üzülüyorsunuz. Bazı beklentileriniz haksız ve abartılı olabilir. İnsanların verdikleriyle yetinmeyi öğrenmeye çalışmalısınız. Bugün en yakınlarınızdan bile gizleyeceğiniz özel bir görüşme yapabilirsiniz. Bu görüşme işle ilgili ve çok önemsediğiniz bir kişiyle olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Bugün rahatınıza düşkün görünerek, birilerine emir vermek hoşunuza gidecek. Ancak çok fazla abartmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Sevgilinizin geçmişte yaptığı hatalarıaffetmediğiniz sürece mutlu olmanızzor. Sorunlarınızı çökmekte ilk adım,geçmişi unutmak olacaktır. Bugünlerdealçak gönüllü olmanız gerekiyor. Bazı kişilerleyaptığınız iş görüşmeleri beklediğiniz gibi olmayabilir.Siz yine de umudunuzu kaybetmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Bir çok konuda daha özenli olmanız gerekiyor. Dünden bu yana parasal konuların getirdiği yükler söz konusu idi. Ortaklaşa konularda, eşin para durumuna ait gelişmelerde sizi kısıtlayan noktalar devam etmekte. Bu nedenle borç alacak konularının önemine öncelik vererek çözüm aramalısınız. Duygusal konularda daha açık olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Önemli konularda girişim yapmak için yeterince hevesli olmayabilir bunun için ileriki zamanları beklemek isteyebilirsiniz. Organize çalışmalarınızda arkadaşlarınızdan alabileceğiniz güzel destek dikkat çekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar güzel olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Beklenmedik para çıkışları olabilir, bütçenizi denk tutmanız gerekiyor. Borç ve alacak konularında size yönelik sitemleri önemsemelisiniz. Bu tavır önemli ilişkileri ayakta tutacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Ruh sağlığınızın yerinde olmasını istiyorsanız, biraz dışa açılmalısınız. Yakınınızdakileri kırmayın, yeni ilişkilere de açık olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed