Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Bugün eş ya da partnerinizle ilgili maddi konularda anlaşmazlıklar yaşayabilir ve onların planları dahilinde hareket etmek istemeyebilirsiniz. Hatta bu konuda onların engel çıkarttığını bile düşünmeniz mümkün. Fakat bazı konularda kendinize karşı da özeleştiri yapabilmelisiniz. Zira hatayı hep başkalarında aramak kendi kusurlarımızı görmemek ile eşdeğerdir. Bu konuda biraz daha yapıcı olmanızı önerebilirim.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Arkadaşlık ilişkilerinizde hoş gelişmeler var. Güvenli yaklaşımlarınız çevrenizi zenginleştiriyor. Daha radikal davranmanız gereken konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. İstismar edildiğiniz şeklindeki düşünceleriniz, özel bir ilişkinizde olumsuz sapmalar gösterebilir. Bu ilişkiyi değerlendirirken çok etkilendiğiniz biri size zarar veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Uzun zamandır keşfedilmeyi bekliyordunuz adeta ve bugün o gün denilebilir. Şansınızın bol olduğu gündesiniz. Her fırsatı değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Ailenizle veya evinizde geçireceğiniz zaman hem fiziksel hem de duygusal olarak yorabilir bugün sizi. Üşenip baştan vazgeçmek ise çare değil. Bir kere yorulup, sizi sıkan bir zorluğun altından temelli olarak kalmış olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Uzun zamandır planladığınız bir girişimden, bazı uyarıları ciddi bulup cayacaksınız. Fazla alınganlık gösterdiğiniz bir eleştiri sizi fazlasıyla üzmüş görünüyor. Eleştirinin haklılığı, haksızlığı bir yana, eleştirinin geldiği yere dönüp yeniden bakarsanız, bu eleştiriden gereken yararı sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Kazancınızdan pek memnun değilsiniz. Bununla ilgili bir görüşmeniz olacak. Hızla sıkışık bir döneme giriyorsunuz. Bunun farkındasınız ama elinizden pek bir şey gelmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Bazı davranışlarınızı kaldıramayan ve bu yüzden size zarar vermek isteyenler var. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144568 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed