Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Bugün sonuç vermeyecek olan ya da sizin için zararlı olabilecek olan duygusal ilişkilere eğilimlisiniz. Tanımadığınız kimselerle hangi türden olursa olsun ilişki geliştirmekten kaçınmalısınız. Eğer siz bir erkekseniz bugün sonu belirsiz maceraya atılmaya eğilimli olabilirsiniz. Sinirli bir ruh haline sahip olacağınız için çok çabuk öfkelenebilir, çevrenizdekileri kırabilirsiniz. Hiçbir kötü niyetiniz olmasa da söylediğiniz basit bir şeyi bile düşündüğünüzden çok farklı ifade ederek kavga veya dargınlıklara sebep olabilirsiniz. Aynı şekilde siz de, size söylenen herşeye farklı bir anlam yükleyerek saldırgan bir tutum sergileyebilirsiniz. Maddi konularda durağan bir gün geçirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Güne güzel başladınız. Hafta sonlarını dolu dolu yaşamayı biliyorsunuz. Çok hareketli olmayan eğlenceleri tercih ediyor, bu konuda sevgilinizle çelişiyorsunuz. Bu akşam yeni insanlarla tanışacak, gecenin ortalarına kadar geveze bir adamı dinlemek zorunda kalacaksınız. Yakın bir zamanda hayatınızı çok etkileyecek bir gelişme yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Kendinizi yorucu işlerin pençesindebulabilirsiniz. Bugün sizin için oldukçakoşuşturmalı bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Bire bir iletişimde sıkıntılar yaşayacağınız ancak kalabalık ortamlar ve grup enerjisi içindeyken çok daha ifadeci ve rahat olacağınız bir gün. Önemli görüşmelerinizde bu grup enerjisinin etkisini mutlaka kullanmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
İyimserliğini koruyarak pek çok engeli geri planda bırakıyorsunuz. Yen adımlar ve çözülmesi gereken problemleri net bir şekilde değerlendirme şansınız var. Geçmişi bırakmakta artık kararlısınız. Bu dönemde yurt dışı bağlantılı projelerin hız kazanması ve girişim isteğinizin artması söz konusu. İlham kaynaklarınızı besleyen akıcı zamanlar yaşanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
İş yaşantınızda sorunsuz bir gün geçireceksiniz. Bugün işlerinizi rahatlıkla yoluna koyabileceksiniz. Bugün bazı özel işleriniz sebebiyle iş yerinizden erken ayrılmanız söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Bazı durumlarda, çevrenizdeki birkaç kişiden daha sağlamcı olma çabalarınız biraz hastalıklı gibi. Para ilişkilerinde yarış benzeri davranışlar, haksız yere yanlış anlaşılmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Bazı durumlarda karşı çıkış biçiminiz pek yapıcı olmuyor. Yakınınızın arkadaş ilişkilerinden pek memnun olmamanız sizi gereğinden fala geriyor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed