Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Finansal alanda yeni başlangıçları oluşturmanın tam zamanı! Zam, terfi ya da ek gelirler gündeminizde olabilir. Yeteneklerinizi artık paraya çevirme vakti geldi. Bu noktada sadece cesaretli olmanız ve kendinize yeteri kadar güvenmeniz gerekiyor. Evet sizler yetenekli olabilirsiniz fakat bunu göstermediğiniz sürece bunu kimse bilemez. Yeteneklerinizi olabildiğince karşı tarafa yansıtın ki bu noktada gereken özgüveni sağlayın. Karşılığı mutlaka gelecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Bugün, hareket halinde olmaktansa geçmiş deneyimlerinizden yararlanarak planlar yapmak sizin için daha iyi olacaktır. Kendinizi mesleki konularda aşırı hırslı ve enerjik hissetmeniz zaman zaman ev yaşamınızda da gerilimler yaşamanıza neden olabilir. Aşırı sorumluluk almaya meyilli olmanız, sağlığınız üzerinde stres yaratacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Havai olmamalısınız, bugünlerde oldukça sebahatsiz görünüyorsunuz. Mali durumunuzda düzelim bekliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Hukuki bir konuda aklınızı kullanıp işin içinden lehinize sonuçla çıkma şansınız var. Sadece anlaşmazlığa konu olan şey hakkında ne kadar ciddi ve kararlı olduğunuzu gösterin. Siz bunu yaparsanız kaşınızdaki kişiler de gücünüzü kabul etmek zorunda kalacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Kendinizi ortaya koyabileceğiniz pek çok konu ile ilgilisiniz. Duygularınızı katabileceğiniz yaratıcı çalışmalarda dikkat çekmeyi başarabilirsiniz. Yeni hobilerle zaman geçirmek, sevdiklerinizle beraberlikler mutlu edici olacaktır. Çocuklarla ilgili yeni sorumluluklar ise unutulmamalı. Aşk hayatınızda yaşadığınız canlılık size aşırı tutku getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Yaratıcığınızı ortaya koyabileceğiniz alanlarda çalışabilirsiniz. Yine de yalnız çalışmaya ve çalışmalarınız bugün paylaşmamaya dikkat edin. Çalışmanızı bir çok gözden geçirmelere ihtiyaç duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Aşk hayatınızda oldukça hırçın ve tartışmacı bir haliniz var. Bu da pek çok konuda bilir kişi ya da ukala pozisyonuna düşmenize neden oluyor. Önceliği işinize vermeniz daha iyi olacak. İş arkadaşlarınızla paylaşımlarda, grup çalışmalarında dikkatli ve uyanık davranın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Bugünlerde daha sıkı para politikaları yararlı olabilir. Yeni harcamaların kaçınılmazlığı, yeni bütçe hesaplarını gerektirecek. Yakın bir gelecekte sorumluluklarınızın bir kısmından kurtulma olasılığınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Düşündüklerinizi doğruculuk ve özensizlik karmaşası içinde dile getirmemelisiniz. Taraf olmaya zorlandığınız tartışmada görüşlerinizi hassas olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed