Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Bugün koskoca bir yılı arkada bırakıyorsunuz. İlişkilerde oldukça yıprandınız. Ama 2018 size bugüne kadar kaybettiğiniz tüm eksikliklerinizi tamamlamaya geliyor. Bağlılık ve alışkanlık duygularınızı yapılandıracağınız, gücünüzü kazanacağınız büyük başarıların söz konusu olduğu bir yıl sizi bekliyor olacak. O zaman “haydi ver elini” diyor, 2018 yılına giriyoruz. Sağlıklı mutlu seneler dileriz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Bugün, yüksek öğrenim gören ve uzun yolculuklar düşünenler için ani ve güzel fırsatlar oluşabilir. Yeni ve ilginç olan her şeye karşı motivasyonunuz artıyor. Felsefi düşüncelere ağırlık verebilir, kültürel gezilere çıkabilirsiniz. Sezgilerinizin güçlü olacağı bir gün. Gizli ihtiyaçlarınızı keşfedebilir, kendinizle ilgili önemli çıkış noktaları bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Aileniz ve sevdiğiniz kişi arasında gelgitler yaşamanız sizi kararsızlığa itiyor. Daha çabuk karar verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Aşk çevrenizde dolaşıp duruyor. Hazırlıklı olun. Onu görebilmeniz için gözlerinizi biraz aralamanız gerekiyor. Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Doğruluğuna inandığınız konularda başkalarının olumsuz tavırlarından etkilenmeyin. Olaylara karşı gerçekçi yaklaşmanız daha iyi olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Gündeminizde pek çok konu var. Ancak işe ait yeni gelişmeler önemli fırsatlara işaret ediyor. Yeni şartlar uyum göstermek yolu ile dikkat çekebileceğiniz çalışmalar yapabilirsiniz. Yeni görevler bu açıdan belirleyici olacaktır. Bir başka önceliğiniz yurt dışı ilişkiler. Sizi etkileyen değişik temalar bu süreçte mesleki konularda kendini gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Hem maddi hem mesleki açıdan bir sıkışmışlık içindesiniz. Bugünden başlayarak gönlünüzün işini aramalısınız. Tatminsizliğiniz işinizin türüyle ilgili. Bu yüzden ilişkileri çokça sorgulamanız anlam taşımıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Aşk hayatınız genellikle heyecanla dolu ama kısa ömürlü oluyor. Özgürlüğüne düşkün biri olmanız, kalıcı beraberliklere fırsat tanımıyor. Ama bu fırsatlara istekli de görünmüyorsunuz. İş yaşamınızın sorunlarını dışarıya taşımamaya gayret gösteriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Aralık 2017)
İki kişiyle verimli para alışverişlerine gireceksiniz. Ama bu ilişkide fazla gerekli olmayan bir gizlilik niyeti içine gireceksiniz. Aile içindeki harcama alışkanlığı sizi yeni tartışmalara sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Size yönelik yanlış yargıların çoğu, eksik tanıma kaynaklı. Kendinizi daha yeterli anlatmalısınız. Zaaflı biri olduğunuzu düşünen bir çalışma arkadaşınız, bugünlerde sizi güç duruma düşürmenin yollarını arayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144561 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed