Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Bugün çoğu kişi karşı tarafın ne dediğini anlamak ve yapılması gerekenleri uygulamak konusunda isteksiz olabilir. Dolayısıyla, bazı konuların önemini anlatırken şansa ihtiyacınız olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Bugün zamanınızı dinlenerek ve sorunlarınızdan uzaklaşarak değerlendirebilirsiniz. Özellikle iş konularından uzakta kalmak isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızdan birisi gün içinde sizden bir yardım bekleyebilir. Siz ona yardımcı olabilmek için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Kartınız Başlatma... Hareketli bir güne başlamanız kendinize güven duymanızı sağlayacak. Olumlu düşünceleriniz yoluna girecek. Sıkıntıları geride bırakıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Ön planda olmanıza tahammül edemeyen insanlar olabilir. Özgüven güzel ancak bu güven karşınızdakileri yok saymanıza vesile olabiliyorsa bir sorun var demektir. Ağırbaşlı ve ölçülü davran-mak olayları lehinize çevirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Güne tartışmalı olan ilişkilerinizle ilgili iyimser ve barışçıl duygularla başlayabilirsiniz. Zıtlaşmaların ve sert tartışmaların yıkıcı etkilerini düzeltmek isteyebilirsiniz. En önemlisi uyumlu ve huzurlu birlikteliklere ve çalışma ortamına olan ihtiyacınızı fark edebilirsiniz. Ancak günün diğer yarısında duygusal alanda yeni derslere açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Her teklife açık beklerken, siz de teklif sahibi olabilirsiniz. Belki de iş ortamınızda bu beklentide birileri vardır. Fedakarca çalışmalarınızın karşılığını bulabilmeniz için, biraz da istekli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Bazı sürprizlerle gününüze renk ve heyecan katılacak, her saati ile bambaşka bir gün geçireceksiniz. Sevginizi karşı tarafa ifade etmede zorluk çekebilirsiniz. Partnerinizi tanımanın önemini bilmeniz, sağlıklı bir beraberlik ve karşılıklı güven sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ekim 2019)
İhtiyaçlarınızdan çok zevkinize harcama huyunuz bütçenizi zorluyor. Bu sıralar hobilerinize epeyce para harcamanız gerekecek. Aileniz bu durumdan pek hoşnut değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Bugün, başkalarının sorunları ve sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Kontrol edemediğiniz olaylara karşı dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed