Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Sosyal çevrenizden birkaç arkadaşınız sizin yürüttüğünüz maddi projede yer almak isteyebilir veya sizi örnek alarak yeni bir gelişim planı oluşturmak isteyebilirler. Bu noktada onlara yardımcı olmak için gününüzün tamamını harcamayın derim. Yapmanız gereken yeni başlangıçların sorumlulukları sizleri bağlar. Elbette dostlarınıza da yardımcı olmanız gerekir fakat önce projenizle ilgili bütün oluşumları tamamlamalı sonra onlara yardımcı olmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Coşkulu yapınız ikili ilişkilerde fazla beklenti içine girmenize neden olabilir. Arkadaşlarınızla paylaşımda bulunabileceğiniz konulara eğilerek ortak kazanç sağlamanız mümkün. Bir süredir beklediğiniz bir haber ya da paket bugün size ulaşabilir. Aile çevrenizde daha paylaşımcı olmanız beklenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
AŞK: Bugün platonik aşkyaşayabilir ve onun dikkatiniüzerinize çekmek için çok çabasarf edebilirsiniz. Oysa direktkendinizi tanıtma yöntemikullanırsanız başarı kaçınılmaz.İŞ: Rekabeti sevmenize rağmenbugün işlerinizde durağan davranıyorsunuz. İçselsıkıntılarınızı işinize yansıtıyor ve günü sıkıntılıtamamlıyorsunuz. Hemen toparlanın ve sizdendestek almak isteyenleri geri çevirmeyin.SAĞLIK: Uyku sisteminizde çökmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
İçinizde kopan fırtınalarınn altında yatan mantıklı yapınızı su yüzüne çıkarmaktan korkmamalısınız. Duygusal değişimlerinizin size sağlayacağı avantajları doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz. Özel konumunuzu zorlamak yerine sonucu beklemelisiniz. Bugün, şans sizden yana görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Parasal durumunuzu fazlasıyla önemsemektesiniz. Elinizdeki kaynakları değerlendirecek önemli destekler bularak güne başlıyorsunuz. Yeni gelirler ve yetenekleriniz üzerinden gelecek kazançlar size güven verecek. Bu sayede nakit durumunuzda iyileşme yaşanabilir. Gereksiz giderlerinizi kontrol ederek, bütçenizi yeniden düzenleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Gerçekçilik ve pratiklik özelliklerinizi en iyi şekilde kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Zekanızla çevrenizdeki insanları etkilemeyi başaracaksınız. İkna etmek yada fikrini değiştirmek istediğiniz birisi varsa bu günü iyi değerlendirmelisiniz. Günlük deneyimlerinizde bir yoğunluk ve sizin için yeni olabilecek bazı duygular yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili olarak son derece başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve çalışmalarınızın karşılığını kısa bir sürede alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Para konularında bugünlerde titiz olmanızda yarar var. Çözümsüz para tartışmalarından uzak kalmalısınız. Daha hareketli alanlara kaydırmak istediğiniz birikiminiz, güvensizlikler yaşamanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Bugün özel konularda, detaylar her zamankinden daha fazla önem taşıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed