Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Yakın çevrenizden kişiler veya akrabalarınız sizi bazı konularda desteklemeyebilir ya da söylemek istediğiniz şeylerin anlamını dahi çıkartamayabilirler. Olaylara özgün bir açıdan yaklaşıyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Bunalımlı bir tanıdığınızın son zamanlardaki tutarsız davranışları, gittikçe bir sapkınlık haline gelmeye başlıyor. Aile çevresinin bu konudaki yetersizliği sizin ona karşı sorumluluk duygunuzu arttırıyor. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz var. Bu kısa yolculukta tatil ve işi bir arada çıkartmayı becereceksiniz. Eski dostlarınızı bu kadar çabuk unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Geri planda tuttuğunuz öfkeniz bugünlerde baskın. Özellikle aşk ilişkilerinize zarar vermemek adına öfkenizi geri planda tutmaya devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Aceleci tavırları biraz baskılamanız gerekecek. Eğer telaşa kapılırsanız kazalara fırsat yaratmış olursunuz. Eğlenerek ve gülerek, işleri sorunsuz yürütebileceğiniz bir gün olacak. O nedenle kendinizi zora koşmanın bir âlemi yok. Biraz cesarete ihtiyacınız var, o kadar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2020)
İş hayatında olup biten değişiklikler dikkat çekecek. Uzun zamandır üzerinde durduğunuz kariyer planları önünüzü açacak şekilde gelişmekte. Tamamlanması gerekeli işler yanında, mesleki açıdan sizi geliştirecek yeniliklere yakın durun. Ev hayatında yaşanan hareketlilik dikkat çekerken, yer değişiklikleri fazladan harcamalar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Kasım 2020)
İş hayatınızda akıllıca davranmayı biliyorsunuz ve ortama göre hareket etmeyi öğrendiniz. Yakında amirinizden bir zam haberi alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Para durumunuzda yavaş, yavaş da olsa her gün ileriye doğru bir gidiş var. Para darlığınızı, masrafları kısarak ve küçük ilave işler yaparak en aza indirmeye çalışıyorsunuz. Bugün hiç hesapta olmayan bir ödeme yapmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Bazı basit olaylara çok ani ve agresif tepkiler veriyorsunuz. Biraz daha soğukkanlı ve rahat hareket etmeyi öğrenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed