Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2020)
Belli plan veya projelerinizi gerçekleştirmek için bazı işaretler bekliyor olabilirsiniz. Bugünlerde meydana gelen olaylar gideceğiniz yönü belirlemenizi sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Ocak 2020)
Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla birlikte olacaksınız ve onlarla çok hoş zaman geçireceksiniz. Yakınlarınızla ilişkileriniz güçlü ve sıcak olacak. Keyifli ve hoş bir gün geçireceksiniz. Alacağınız yeni bilgiler sizi heyecanlandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2020)
AŞK: Karşı tarafın ilgisiniçekmek için tüm gücünüzü sarfediyorsunuz. Bu konuda bugünbaşarı sağladığınız söylenemez.Çünkü yüzünüz sürekli asıkdurumda. O sizlerin daha neşelive güler yüzlü olmanızı istiyor.İŞ: Daima lider konumunda olmak istiyorsunuz.Bu huy sizin doğanızda var. Her türlü tecrübeyideniyorsunuz ama işiniz asla hata kaldırmaz.SAĞLIK: Göğüs bölgenizin sol tarafında olan ufaksancılardan dolayı endişe ediyor olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2020)
Bugün çevrenizden birinin gizli kalmasını istediği özel bir durumu ortaya çıkabilir. Eğer bu durum sizi veya diğerlerini rahatsız ederse konuyu dile düşürmemek için gayret gösterebilirsiniz. Maddi harcamalara dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2020)
Arkadaşlarınızın ön plana geçtiği görünüyor. Daha fazla paylaşım ve onlar için yapabileceklerinizi planlamak üzere kararlar alacaksınız. Aynı zamanda başkalarından destek görebileceğiniz sosyal imkanlar bulabilirsiniz. Gelecekle ilgili parasal kaygıları büyütmeden, akıllıca adımlar atmalısınız. Zira işten gelebilecek maddi kazançlar bu dönem sizi tatmin edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Ocak 2020)
Pürüzlü bir ilişkinizin, bazı tartışmaları daha sonraya ertelemeniz halinde nasıl düzelmeye başladığını göreceksiniz. Çalışmanız beğeniliyor. Yakında sevineceğiniz bir ödülünüz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2020)
Kendinizi yeni bir aşka hazır hissediyorsunuz. Geçmişle bağınızı koparma isteğiniz gerçekleşiyor. Çok yakında yeni bir ilişkinin kapıları aralanabilir. Sizin için sürprizlerle dolu bir gelişme var. Meslek yaşantınızda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Ocak 2020)
Bugün kısa yolculuklar gündeme gelip, çevrenizle iletişiminizde artış olabilir. Yazılı ve sözlü anlaşmalardan kazançlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Ocak 2020)
Bazı dostluklarınıza eleştirel gözle yeniden bakmanız, bu ilişkilere yarar getirebilir. Arkadaş ilişkilerinizdeki bağlılık, bazı zaafları gözden kaçırmanıza neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed