Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Geçmiş ve gelecek arasındaki kadersel yol ayrımlarıyla ilgili sevindirici kararlar verebileceksiniz. Zaten bununla ilgili uzun zamandır yürüttüğünüz bir planınız vardı. Emin olduktan sonra harekete geçmeniz size gelecekte güzel günler yaşatacaktır. Ayrıca yakın çevrenizde finansal konular üzerine baskıcı ve sorunlu olaylar yaşayabilirsiniz. Bunları dışarıda çözümleme yerine önce içinizde çözümleme yoluna gidin. Her sorunun kaynağı da çözümü de aynı taraftadır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Kendinizi dinleme günleriniz yeniden geri geliyor gibi. Uzak bir tanıdığınızın sağlık sorunları, bugünlerde yine evhamlarınızı harekete geçirebilir. Yakın bir arkadaşınızın aşk beraberliğini incitici bir tavırla bitirmesi, sizi şu günler içinde o arkadaşınızla bir hesaplaşmaya itebilir. Bunun, bir yere kadar karışabileceğiniz bir ilişki olduğunu unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Kartınız Hata... Genel sağlığınıza bakıldığında bugün sorun yok gibi görünse de bel veya sırt ağrılarınızdan şikayetçi olabilirsiniz. Bunun için iyi bir istirahat sizlere farz oldu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Yeni başlayan ilişkinizle ilgili kararvermeniz için henüz çok erken. Budurumun geleceğini belirlemek şuanda imkânsız gibi. Daha hareketlibir iş hayatı istiyorsunuz. Mesleğinizle ilgili yeniarayışlar içinde olmanız bundan kaynaklanıyor.Maddi sıkıntı yaratabilecek şeylerden uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Son derece yaratıcı etkilerle ilerliyorsunuz. Pek çok konuda hayata bakışınızı değiştiren, size ilham veren gelişmeler olabilir. Din, hukuki konular ve inançlar alanında bazı belirsizlikler yaşanabilir. Farklı görüşlerin etkisinde kalmadan kendi yolunuzu netleştirmeniz gerek. Ãœniversitelerle ilgili planlarınızda bu dönem aksayan noktalar olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedebileceğiniz bir gün. Bugün, tek başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar çok daha verimli olabilir. Duygularınızı kontrol etmekte oldukça zorlanıyor olabileceğiniz bugün, planlarınızda değişiklik yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Bağlanma korkunuz, duygularınızı engelleyemiyor. Kendinizi bu konularda sınırlamanızın gerçek nedenlerini keşfetmeye çalışın. Kendi düşüncelerinizi aktarma, başkalarının düşüncelerini de öğrenme fırsatları yakalayabileceğiniz bir toplantıya katılacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Bu konularda son zamanlarda aldığınız birtakım garantilerde kötü niyet yok, ama size sorumsuz bir rahatlık barındıracağı söylenebilir. Elinize geçen yeri hazır parayı kullanmanın gerekliliği konusunda kafanız biraz karışmış görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Yaşadığınız bir problemde, sürekli başa döndüğünüz yanılgısı içindesiniz. Problemin, biraz ağır da olsa sonuca doğru gittiğini fark etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed