Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Tanışmalar ve tanıştırılmalar bolca gündeminizin konusunu oluşturuyor iken bazı şüpheler de içinizi kemiriyor olabilir. İlişkinizde mücadele etmekten yorulduğunuz süreçler sizi yeniden eski korkularınızla yüzleştirebilir. Bu durumda yapmamız gereken gerçekten bu korkuları yok saymak mı? Yoksa korkularınızın üzerine gidip onlarla yüzleşmek mi? Sizce de doğru olan ikincisi değil mi?
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Bugün canınız hiç sorun yaşamak istemiyor. Bu yüzden size sorun olabilecek, hatta size sorunlarını açabilecek insanlardan uzak duracaksınız. Aile ilişkilerinize gitgide özen gösteriyorsunuz. Bu şekilde hem sizi sevenleri mutlu ediyor, hem de kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Bu akşam sevdiğiniz arkadaşlarınızdan davet alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2019)
AŞK: Derin hisleriniz vefikirleriniz bugün partnerinizleolan uyumunuzu destekliyor. Budurumda tam anlamı ileduygusal bağlarla aranızdaçekim gücü yaratıyorsunuz.İŞ: Bazı konularda önemlidetaylara ulaşmanız mümkün gibi görünmese debirilerinin yardımı ile bu detaylara rahatlıklaulaşacaksınız. Büyük paralar kazanacaksınız.SAĞLIK: Bugün Ay’ın olumlu yönleri size en çoksağlıkta fayda gösterecek. Aman nazar değmesin!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Kendinize özgü davranışlar sergilerken hiç kimseyi etkilemek niyetinde değilsiniz. İnsanlara yaklaşımlarınızın farklı algılanması sizi üzebilir. Yanınızda çalışanların fikir değiştirmeleri yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. Duygusal dürtülerinizi bastırmaya çalışmanız sizi fazlasıyla geriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2019)
İçinde bulunduğunuz şartlar değişiyor. Artık ortaklıkların parasal yanı sizi ciddi düşüncelere itmeli. Zira ortak paralar ve eşin para durumu bazı sorunlarla yüzleşmenize neden olacak. Aşırı risklere dikkat etmelisiniz. Özellikle finansal anlaşmalarda sizi yanıltabilecek durumlar olacak. Önerilere çok daha çekinceli yaklaşmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Birbirinden kopuk çalışmalar, işlerin iyi gitmemesinin ana nedeni gibi.Daha iyi bir organizasyonla iş yükünüz azalabilir. Bugün bu konuda bir konuşma yapabilir, düşüncelerinizi bir kez daha anlatma fırsatı bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Risk alabilme konusundaki cesaretiniz maddi bakımdan kazançlı çıkmanızı sağlayabilir. Zekânızı yatırım konularında kullanabilir ve harcadıklarınızın karşılığını alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Bazı yakın dostluklar partnerinizle aranızı iyice açabilir. Hatta mevcut olumsuzluğun ana sebebi olabilir. Son günlerdeki tanışmalar içinde, adını koymak zorunda olduğunuz beraberlikler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed