Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Tek başınıza üstlenmekten çok çekindiğiniz bir sorumluluk karşısında harikalar yaratıyorsunuz. Sevecenlikle yaklaştığınız bu ilişkide, sizi onurlandıracak gelişmeler var, duygulanacaksınız. Kendinize sakladığınız küçük çaplı problemlerinizi deşifre etmenizde bir sakınca yok. Bugünlerde sizinle ilgili bazı düşünceler, dolaylı olarak size iletilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Ani tepkiler veriyorsunuz. Bu huyunuzdan kaçının. Aile bireylerinizden biriyle tartışmanız canınızı sıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Sindirmeye çalışanlara karşı sabırlı olmaya gayret edin. Herkese laf yetiştirmek zorunda değilsiniz. Özellikle üzerinize gelenlerle karşı mücadeleye girmek size başarı sağlar ancak yine de enerjinizi tüketenlerden uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Eğitim, uzaklar ve yabancılarla ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle yurtdışından alacağınız haberler yüzünden yeni kararlar almanız gerekebilir. Hatta ani bir iş seyahati gündeme gelebilir. Duygusal ve düşünsel paylaşımlarınız artıyor. Kendinizi rahatlamış ve değişmeye hazır hissedebilirsiniz. Sezgilerinize güvenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Birçok hayalinizin önü açılabilir, hazırlıklı olun. İş yaşamınızın geleceğinde birçok dengeyi değiştirebilecek gelişmeler var. Bu gelişmelerin size kazandıracaklarını mevcut koşullarınızda görmeniz biraz zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Kalıcı bir ferahlama söz konusu değil, ama günlük yaşamınızı şimdilik sorunsuz hallediyorsunuz. Bir yakınınız tamamen sevgi kaynaklı bir sorumluluk duygusuyla sizi destekliyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Tepki almadığınız tartışmalarda haklı olduğunuzu düşünüyor, ama bazen yanılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed