Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Bugün olayları toparlamakta zorlanıyor ve dağınık davranıyorsunuz.Sinirleriniz gerilmiş olabilir ve sinirli çıkışlar yapabilirsiniz, daha ılımlı olmaya çalışmalısınız. Tembellik yapma eğiliminiz bu günde bir hayli fazla olacaktır küçük ama bazı can sıkıcı ve keyif kaçırtıcı muameleler ya da ilişkiler yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Birkaç gündür yaşadığınız gergin bekleyiş mutlu bir haberle noktalanacak gibi. İnsan ilişkilerine yarı güvenli bakışınız, size diyalog sorunları yaşatabiliyor. Genellikle kolay başlattığınız ilişkilerde sorun yaşıyorsunuz. Aile içindeki birtakım sorunları çözemiyor oluşunuz, çok eskilere kadar uzanan birtakım sorgulamaları getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
İnsanlara karşı bu kadar içten olmayın. Zira duygularınızı sömürmek isteyen insanlar karşınıza çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Yaratıcı fikirlerinizi çevrenizle paylaşabilir, onların tepkilerini almak isteyebilirsiniz. Beklediğiniz para nihayet elinize geçiyor. Bunu nasıl değerlendireceğinizi şimdiden planlayın. Yaşınıza göre giyinmeye özen gösterin. Sağlık sorunlarınız ihmal etmeyin. Sosyal yaşamınızı renklendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Kendinizi iyi ifade edememekle ilgili sorunlar yaşanıyor.Aynı zamanda sizi düşündüren kardeşlerle ilgili konularda kafa karışıklığı söz konusu. Duygusal endişelerin yıpratıcı olabileceğini bilerek hareket etmelisiniz. Biraz olsun hayatınızda olup biten pozitif gelişmelere yakın durabilirsiniz. Hayatın güzel yönleri, kendinizi geliştirdiğiniz konularla yakınlaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Nisan 2021)
İş konusunda henüz büyük bir maddi ilerleme olmasa da güçlü olacağınız bir konuma geleceksiniz. Beklemediğiniz destekler alacaksınız. Bu sizin için büyük moral kaynağı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Bütün hayatınızı altüst edecek bir aşk çok yakınınızda! Geleceğe yönelik endişeleri bugünden yaşamanız sizi sadece sıkıntıya sokar. Günün ve anın tadını çıkarın. İş hayatınızda karşınıza çıkan fırsatı kaçırmak üzeresiniz. Yersiz kaprisler yüzünden bu işi de kaçırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Problemli bir para meseleniz yakında çözüme kavuşacak. Harcamaları daha da azaltmalısınız. Sıkıntı çektiğiniz nedenleri, kaçınılmaz ihtiyaçların bedeli olarak tanımlamanız sizi zora sokuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Göz yumacağınız bazı küçük hatalar, ilgili kişiye kazandırmaya çalıştığınız yaşamsal deneyimleri zenginleştirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed