Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Bugünlerde gördüğünüz rüyaların etkisiyle kendinizi huzursuz hissedebilir, çevrenize karşı daha agresif davranabilirsiniz. Bunun nedeni bu aralar aşırı yorgunluğunuz ve içinizdeki sebepsiz kaygılarınız. Kendinizi küçük bir tatille ödüllendirmeniz veya sevdiğiniz yerlere kısa sürecek seyahatleriniz sizi hem rahatlatacak hem de kafanızı toparlamanıza yardımcı olacaktır. Özel hayatınızla ilgili beklentilerinizi biraz ertelemenizde ise fayda vardır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Kimi arkadaşlık ilişkilerinizde sempatik, ama bir yandan da itici agresif davranışlar içindesiniz. Belli bir amaç taşımadığınızı anlatmakta zorlanabilirsiniz. Belli konularda sizden daha yetkin, otorite sayılabilecek insanlarla görüşmeleriniz olacak. Geniş bir perspektifle baktığınız bu konularda, yine de bazı düş kırıklıkları yaşatmanız söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Beklediğiniz maddi yardımın bugün gelmemesi ile moraliniz bozulacak. Ancak kendi çabalarınız sonucu işinizde değişiklikler yapmanız olumlu sonuçlar doğuracak
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Bugün aklınız bir karış havada. Düşünecek, planlanacak o kadar çok şey var ki neye odaklanacağınıza karar vermekte zorlana-bilirsiniz. Sözlü ya da yazılı olarak resmi bir başvuru yapacaksanız tekrar tekrar kontrol edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Ortaya çıkabilecek pek çok iş sizi yorabilir. Zamanı iyi değerlendirmek adına planlı ilerlemeli, kişisel düzeninize özen göstermelisiniz. Daha iyi organize olmanız gereken işler karşısında destek alarak sonuca ulaşabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için iş ortamında değişik imkanlar da bulacaksınız. Beraber çalıştığınız kişilerin yaratacağı sorunlara duygusal olarak sizi yoracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Şubat 2018)
İş yerinizin size ihtiyacı var. Ama bu tam bir iş güvenliği anlamı taşımıyor. Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerlerin olduğunu bilmeniz sizi rahat davranışlar içine sokuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Yeni başlayan birlikteliğinizde fazla verici davranmayın. Onu memnun etmek için bazen gereğinden fazla çaba harcıyorsunuz. Karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan ona yaklaşmanız size hayal kırıklığı yaşatabilir. İşinizle ilgili problemleri gereğinden fazla büyütüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Maddi konularda zorluk çekiyorsunuz. Kazancınız harcamalarınızı karşılamıyor. Aile büyüklerinizden aldığınız yardım sayesinde oldukça rahatlayabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Çekindiğiniz bir oluşumla ilgili olarak aldığınız önlemler yeterli değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed