Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2018)
Bugün sosyal yönden oldukça aktif bir gün. Yine manevi olaylara yönelme isteği doğabilir. Şans ve spekülasyona açık oyunlarda kazanç sağlama oranınız yüksek olabilir. Yanlız günün ilk saatlerinde bu şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca çok az bir zaman içinde şansınız geri dönecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ağustos 2018)
İş yaşamınızda yaşayacağınız değişikliklerin yanı sıra özel yaşamınızda da yeni arayışlara girmeyi düşünüyorsunuz. Değişiklik yapmak gözünü korksa da bu konuda çevrenizden yeterince destek göreceksiniz. Bugün bu konuda gelişmeler olabilir. Hareketli ve heyecanlı günler sizi bekliyor. Özel yaşamınızda ise bazı engellerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2018)
Kartınız Felaket... Arka arkaya aldığınız bazı haberler eş dost çevrenizde tepki ile karşılanıyor ve siz bu konuda çok fazla yıpranıyorsunuz. Kendinize özenli davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2018)
Sıkı bağlar ve sıkı dostluklar adına şansınızın yüksek olduğu günlerdesiniz. Bir dönem kardeş kadar yakın olan ve araya mesafelerin girdiği özel insanlarla tekrar yakınlaşma fırsatı çıkabilir. Bir telefon ile irtibat kurulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2018)
Çevresel şartları ve sizin dışınızdaki gelişmeleri yönetmekte zorluklar söz konusu. Alacak verecek konuları yanında kendi kaynaklarınızla ilgili sorunlar öne çıkabilir. Kredibilitenizi fazla zorlamayın zorlamayın. Ortaklaşa harcamaların kısılması gereken bu dönem, mirasla ilgili problemlerinize yönelebilirsiniz. İş hayatında sürekliliği devam eden konularda dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ağustos 2018)
Bugünlerde ruhen bir çöküntü yaşıyorsunuz. Yoğunluğunuz ve işe düşkünlüğünüz sizi iyece bunalttı. Sabredin, halletmeniz gereken bir iki işten sonra rahatlayacaksınız. Belki de kısa bir tatil yaparsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2018)
Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ağustos 2018)
Sosyal uğraşlarınızı dönemin koşullarıyla dengelemeniz gerekiyor. Daha masrafsız seçenekler daralmaları giderebilir. Arkadaşlar arasındaki dayanışmanız bugünlerde bir miktar para çıkışına yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ağustos 2018)
Köklü ortak bir geçmişiniz olmasına rağmen, ilişkiyi kesmek en doğrusu olabilir. Onun aşırı davranışlarına yanlış tepkiler veriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed