Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Haziran 2018)
Fiziksel enerjiniz o kadar yoğun ki, duygusal olarak kendinizi kontrol etmenizde yararlar görüyorum. Aile ve ev içi faaliyetler için fiziksel enerjinizi kullanın. Kıskançsınız ve özellikle bir dostunuzu farkında olmadan kıskanıyorsunuz. Koleksiyon merakınız artacak ama bu merak giderleri de arttırabilir. Hırslısınız ve enerjiniz sizi kişisel hedeflere yöneltiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Haziran 2018)
Bugün aile büyüklerinizi ya da uzun zamandır göremediğiniz dostlarınızı ziyarete gidebilir , onlarla hoşça vakit geçirebilirsiniz. Son zamanlarda ailenizi ve sevdiğiniz bazı insanları çok fazla ihmal ettiniz. Bugün bu insanların gönlünü alabilecek zamana ve fırsata sahipsiniz. Değerlendirmelisiniz. Bu arada sağlığınızla ilgili bazı problemlere fazla canınızı sıkmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Haziran 2018)
AŞK: Aşk hayatınızdakimükemmellik sizeyetmese de en azındandaha huzurlu olmanızısağlıyor. Başarınızı aşkhayatınızda da sürdürmeyibaşarıyorsunuz.PARA: Eleştirileri kaldıramıyor, hemensinirleniyorsunuz. Kendinize bu kadarbaskı yapmayın. Mükemmel olamazsınız.SAĞLIK: Somut bir rahatsızlığınız yokancak kendinizi iyi hissetmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Haziran 2018)
Karşınıza yeni bir iş ya da mesleki anlamda atılım yapacağınız bazı fırsatlar çıkabilir. Olumlu tarafları ve olumsuz olan yanları bir arada değerlendirin. Ne kazanırım demek kadar elinizdekinin değerini hatırlamak da iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Haziran 2018)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Haziran 2018)
Enerjinizin önemli bir kısmınız işinizle ilgili konulara kanalize edeceksiniz. Çevrenizdeki gelişmelere merakla yaklaşabilir ve araştırma isteği duyabilirsiniz. Başarılı sonuçlar elde edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Haziran 2018)
Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Haziran 2018)
Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz. Oysa yeni bir bütçe yapmanız yarar getirebilir.Mali durumunuz sandığınız kadar kısa vadede sevinç getirmeyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Haziran 2018)
Bu şanslı günlerinizde her konuda uyanık olmalı ve gelişmeleri iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed