Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Bugün finansal akışlarınıza yeni kaynaklar bulabileceğiniz, yaşam kalitenizi bu anlamda daha da yükseleceğiniz olasılıklarla karşılaşmanız mümkündür. Sizler hedeflerinizi net bir şekilde belirlerseniz önünüze çıkan fırsatlar da o kadar net olacaktır. Yaşam standartlarını yükseltmek adına elinizden gelen gayreti göstermeli ve mücadeleci ruhunuzu hiçbir zaman yitirmemelisiniz. Çünkü amacınıza ulaşacağınız yollar açık ve şans faktörü de bir o kadar yanınızda. Durum böyleyken sizler de elinizi çabuk tutmalı ve bu konuda tecrübeli kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mart 2018)
Sizin için yoğun bir gün. Bir haber alacak ve şaşıracaksınız, bu bir evlilik haberi olabilir. Bugün sevdiğinize haksızlık edebilirsiniz. <br>Sizin için yoğun bir gün. Bir haber alacak ve şaşıracaksınız, bu bir evlilik haberi olabilir. Yakın bir dostunuz sizi arayacak, önemli bir konu olmamasına rağmen uzun bir konuşma geçecek aranızda. Öğlen bir başka arkadaşınızla buluşacak ya da telefonda görüşeceksiniz. Bugün sevdiğinize haksızlık edebilirsiniz. Üstelik de bile bile. Baş ağrınız olabilir, hissettiğiniz anda tedbir alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Hem sabırsız hem de ısrarcı davranış biçiminizle insanları kırabileceğinizi aklınıza getirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Çalıştığınız yerde yaşanan gerilimlerden uzak durmak yararınıza olacak. Yakında bir zamanda almayı planladığınız kararlarınız kazancınızı artırabilir. Aşk hayatınızda daha çok sorumluluk almalısınız. Yaşınıza göre giyinmeye özen gösterin. Duyduğunuz dedikoduları dikkate almayın. Sağlığınız iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Bahar başlangıcıyla beraber içiniz de kıpır kıpır. Dolayısıyla eğlence ve zevkler için harcamalarınızda artış olabilir. Kışın ağırlığını üstünüzden atmak ve kendinizi şımartmak isteyeceksiniz. Güzel bulduğunuz şeyleri hemen arzu edebilir, eğlenceye zaman ayırmaktan geri durmayabilirsiniz. Yine de yüksek risk taşıyan işlerde daha dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mart 2018)
İşinizi çok seviyorsunuz ama hayatta işten başka şeyler de olduğunu bilin. İşinizle ilgili bir çalışmanızın ödülünü yakında alacaksınız. Bu arada başkalarının da işini yüklenmekten kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Aşk hayatınızda oldukça hırçın ve tartışmacı bir haliniz var. Bu da pek çok konuda bilir kişi ya da ukala pozisyonuna düşmenize neden oluyor. Önceliği işinize vermeniz daha iyi olacak. İş arkadaşlarınızla paylaşımlarda, grup çalışmalarında dikkatli ve uyanık davranın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mart 2018)
Gelecekle ilgili beklentilerinize yapmayı düşündüğünüz harcamaları bir süre dondurmanız yararlı olabilir. Paranızı iyi kullanma eğilimleri gösteriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mart 2018)
Bugün özellikle arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. İçinde bulunduğunuz ruh hali onlarla aranızın bozulmasına sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed