Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2019)
Bugün sizden büyüklerle aranız açılabilir. Hiç süphesiz bu tarz sorunları halledecek zekaya sahipsiniz. Bu çalışma trafiği içinde aşk hayatınızı ihmal ettiğinizi göreceksiniz. Bunun affedilmeyeceğini ve sorun yaratacağını düşünüp daha da çekimser olun. Bu pasiflikten silkelenin. Çünkü yapacağınız bir hareket sevdiğiniz kimseyi yumuşatmanıza yetecektir. Bir an önce kendiniiz affettirmenin yolunu bulun.
   (1.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mayıs 2019)
Karşılaştığınız güçlüklere küçümser tavırlarınız, çevrenizi etkiliyor. Bu etkilenişimi yararlı hale getirmeniz çok mümkün. Öncelikle, kimi insanları egemenlik alanınızın unsurları gibi görmekten vazgeçmelisiniz. İsteksiz göründüğünüz bir çalışma için bugünlerde ısrarla karşılaşabilirsiniz. görüşmeyi etki altında kalmadan tek başınıza değerlendirmeniz, sizi istekli yapacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2019)
Duygularınızı anlatmak için en doğru yöntemleri bulacaksınız. Bu sizde zafer hissi yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2019)
Kendinizi bir kısır döngüde sanıyorsunuz. Bu durum geçici. Yakınlarınızdan maddi destek istemekten çekinmeyin. Bugün tesadüfen karşılaşacağınız bir dostunuzla neşeli anlar geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2019)
Detaylı çalışmalar ve iş ortamında yeni deneyimler sizi bekliyor. Ancak aşırı çalışmanın getirdiği yorgunluklar var. İş gücünüzü zorlayan ve enerjinizi düşüren etkiler sizi yıpratabilir. Biraz destek aramak, sağlığınıza yönelik konularla ilgilenmek gerekecek. Evde yaşanan yenilenmeler ve olumlu ilişkiler size olumlu bir atmosfer taşımakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mayıs 2019)
Dünkü temponuz muhteşemdi. Bugün bazı yarım kalmış işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Epey zamandır iş alanınızı, koşullarınızı ve işyerinizdeki insan ilişkilerini sorguluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2019)
İlişkinizle ilgili önemli bir kararın eşiğindesiniz. Duygularınız kadar aklınızın da sesini dinlemenizde yarar var. Önemli konularda ani karar vermeniz bazen pişmanlık yaşamanıza neden oluyor. İşinizle ilgili bir süredir oluşum halindeki değişiklikler bugün gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mayıs 2019)
Çalışma koşullarınız oldukça ağır, yoğunluğunuz günden güne artabilir. Biraz daha dikkatli harcamalar yapmanız gerekiyor. Para konusunda kullanılmaya biraz açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mayıs 2019)
Ay, size fazlasıyla cesaret ve öne çıkma isteği veriyor. Ama bugün alabileceğiniz riskler daha sonra bazı problemler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed