Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Sizi bazı konularda istemediğiniz yöne ilerlemeniz için zorlayan kişiler olabilir. Ancak, siz ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda kararlar alabilir, kendi fikirleriniz için mücadele edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Sizin için pek çok bakımdan yararlı olacak biriyle tanışacaksınız. Duygu ve düşüncelerinizi akıl süzgecinizden geçirmek için yalnız kalacağınız yerlere gideceksiniz. Yine de karar verirken veya verdiğiniz kararın doğruluğuna kanaat getirmek için ailenizle birlikte olacağınız zamanı bekleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Karşı cinsin size söylediği güzel sözlere güvenmiş gibisiniz. Ancak tedbiri elden bırakmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Bugün arkadaş çevrenizdeki güven duyduğunuz insanlarla bir araya gelmeye özen gösterin. Kalabalıklardan ziyade az ve öz nitelikteki kişilerle birlikte çok daha verimli ve karşılıklı fayda sağlayan önemli işler çıkarabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Çok fazla değişiklik gündeminize gelmekte. Ancak kontrol edemediğiniz konular karşısında bocalamanız söz konusu. Duygusal açıdan yaşanacak huzursuzlular eklenince zor bir gün. En azından akışta kalmayı başaracak nedenleriniz olacak. İş hayatının getirdiği sorumluluklar sizi oyalayacaktır. Elinizdeki işleri tamamlamaya odaklanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Bugün iş yaşamınızda zihinsel olarak son derece üretken olacaksınız. Birlikte iş yaptığınız insanlara değişik açılardan yaklaşacak ve onların size sayesinde istedikleriniz elde edebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Bugün bir dostunuz yüzünden gereksiz ve fazlaca bir harcama yapabilirsiniz. Zaten bu dostunuzu başınızdan atmadığınız sürece daha bütçenizi çok zorlarsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Dost düşman ayrımı yapmada biraz daha beceri sahibi olmanız gerekiyor. Birtakım sorunlarınızla ilgili taşları kaldırmayı denemelisiniz. Altından hep aynı kişiler çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed