Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2020)
Bugün çevrenizde yeni göreceğiniz tanımadığınız insanlara dikkat etmeniz gereken bir gününüzdesiniz.. Aksi takdirde hoş olmayan veya tehlikeli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle durup dururken sizinle samimiyet kurmaya çalışan kimselere dikkat etmelisiniz. Bu kimseler sizi, erkekseniz maddi, kadınsanız istismar etme düşüncelerinde olabilirler. Akşama doğru alacağınız önemli bir haber üzerine yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Kasım 2020)
Sağlığınız baş ağrılarıyla başlayan ve daha sonra bütün vücudunuzu saracak olan adele ağrılarıyla tehlikede. Sürekli ve düzenli spor yapmanız bunları hafifletecektir. Tabii en iyisi bir doktora görünmek. Hafta boyunca çok başarılı çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Ailenizle çok olumlu ilişkiler içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2020)
Kartınız Deli... Stresli ortamlardan her ne kadar uzak kalmak isteseniz de o sizi gelip buluyor gibi. İş ve eğlence hayatını aynı anda yaşamak istemeniz birinden birine zarar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2020)
Yeni ay yenilikleri size yabancılar, yurt dışı konuları, seyahatler, akademik çalışmalar, felsefi konulardan yansıtacak. Bir hukuksal süreci başlatmak, yeni bir eğitime, reklam, yayıncılık konulu bir işe girişmek için elverişli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2020)
Hayatınıza katabileceğiniz değişik konularla ilgilisiniz. Yeni olana açık yanlarınızla pek çok değişiklik yapabilirsiniz. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz olanaklar yurt dışı bağlantılı konuları karşınıza çıkaracaktır. Sizden farklı düşünen kişilerle eğitim hayatınıza yeni bir yön vermeye bakmalı, şansınızı biraz daha zorlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Kasım 2020)
Uzun zamandır tartışılan bir konuda uzlaşmaya vardınız. İşleri nasıl daha iyi bir hale getireceğinizi biliyorsunuz artık. Çevrenizdekilerin sizin motivasyonunuza ihtiyacını da dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2020)
Bazı sürprizlerle gününüze renk ve heyecan katılacak, her saati ile bambaşka bir gün geçireceksiniz. Sevginizi karşı tarafa ifade etmede zorluk çekebilirsiniz. Partnerinizi tanımanın önemini bilmeniz, sağlıklı bir beraberlik ve karşılıklı güven sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Kasım 2020)
Elinizdekilerle yetinmeyi bilmelisiniz. Para konularında istemediğiniz ilişkilere girebilirsiniz. Gelecek günlerde para tartışmalarınız var. Bu tartışmalarda çıkarlarınızı korumaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Kasım 2020)
Kendi üzerinizdeki kontrolünüz biraz aşırı. Hayatı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144626 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed