Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Bugün duygusal anlamda fazlasıyla kafa karışıklığı içinde olabilir özel yaşamınızla ilgili bazı sorulara cevap bulmak isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi güvensiz bulabilir ve onunla gerçekten mutlu olup olmamak istediğinizi sorgulayabilirsiniz. Bu duygusal gelgitlerin yanı sıra yaşamı da sorgulayabilir ve kendinizi geçmişten bugüne kadar derin bir hesaba çekme durumunda bırakabilirsiniz. Bugün yaşayacağınız duygular kısa süreli olacağı için kendinizi bu anlamda fazlaca kaptırmamalı ve daha çok yaşamınızdaki iyi şeylere odaklanmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mart 2018)
Çözmeniz gereken bir sorunu sık sık ele alıp, sonra üzerine düşünmekten vazgeçiyorsunuz. Önümüzdeki birkaç gün, temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir. Bu defa çözmeden gündeminizden çıkartamayabilirsiniz. Bugün bol görüşmeli bir gün geçireceksiniz. Akşama doğru günün yorgunluğunu unutturacak kadar güzel bir haber alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Bugünlerde tartışma içinde bulunmaktan hiç çekinmiyorsunuz ancak eninde sonunda ya gururunuz kırılacak yada gurur kıracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Sevgilinizin topluluk içinde özensiz olduğunu düşünüyorsunuz ama bunu onunla bir kez bile konuşmayı denemediniz. Amirlerinizin sizden beklediği yeniliği, değişikliği yapmanız gerekiyor. Bir gayrimenkul satışından beklediğiniz para bugün geliyor. Oldukça rahatlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Ay'ın burcunuzda size çekicilik ve destek vermesi ile kendinizi daha iyi ifade edebiliyorsunuz. İstediğiniz yönde ilerleme şansınız size kararlılık getirecek. Girişimlerinize hız vereceğiniz olanaklar ve kişisel konular üzerinde durmanız halinde pek çok işinizi yoluna koyabileceksiniz. İş hayatını içine alan yeni düşünceleriniz bazı çatışmaları öne çıkarabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mart 2018)
Ortalama beklentilerinizi yükseltebilirsiniz. Özverili çalışmalarınız ve tokgözlülüğünüz, iddiasız insan görüntüsü içinde olmanıza hiç uygun değil, buna dikkat etmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Kendinizi yeni bir aşka hazır hissediyorsunuz. Geçmişle bağınızı koparma isteğiniz gerçekleşiyor. Çok yakında yeni bir ilişkinin kapıları aralanabilir. Sizin için sürprizlerle dolu bir gelişme var. Meslek yaşantınızda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mart 2018)
Para işlerinde daha özenli, daha tutumlu olmayı bir suç gibi yaşamak istemiyorsunuz. Aynı kazanç düzeyinde olduğunuz bazı yakınlarınızın kolay talepçiliği sizi üzüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mart 2018)
Bugünlerde bazı ilişkilerinizde aşırı bir duygusallık içindesiniz. Birkaç arkadaşınız tarafından bazı konularda çok ciddiye alınmadığınızı düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed